ZıwanA (Alternatif) - Bursa

Yönetici Uyarısı: Başlık "ZıwanA" grubu ile ilgili olarak açılmıştır. Diğer grup ve müzisyenler ile ilgili haber ve organizasyon bildirilerini kendi başlıkları altında yapınız!

21 mayıs cumartesi Bursa Birey Dershanesi Şenliği..

21 mayıs cumartesi akşamı Bursa Çaçaron Bar...

28 mayıs cumartesi Ankara Garage Bar...

Görüşmek üzere...

Kendi parçalarımızı yapmaya başladık..ilki bugun tamamlandı ama studyo aşamasıyla beraber 2 hafta içinde hazır olur...cover parçalara artık hafiften dur diyoruz..doğrusu da bu...

ZıwanA grup uyelerinin sınaw programından dolayı 21 Mayıs Ankara Garage Bar programını gerceklestiremeyecektir..Bu hafta yerimizi Overdose grubu dolduracaktır,onlara basarılar...Bu sure icinde Bursa'daki programlar dewam edecektir..Ayrıca 27 Mayıs Cuma aksamı icin Taksim Pulp'la gorusme icindeyiz..Kesinlesirse burdan bildirilecektir...28 Mayıs Cumartesi aksamı ise Ankara Garage programımıza kaldığımız yerden dewam edeceğiz..

SAYGILAR...

öncelikle başarılarınızı devamını dilerim fakat birkaç eleştirim olacak ve kesinlikle amacım sizi yermek değildir.
bir cover grubu olduğunuzdan bahsetmişsiniz ilk sayfada.sizi garage de izledim.gayet çalıyorsunuzda ama ortada grubun kendini tam manasıyla gösterdiği bir tarz göremedim.yani sanki amaçsızmış gibi.umarım söylediklerimi yanlış anlamazsınız.başarılar

yanlış anlaşılcak bişi yok..gayet mantıklı bi yorum:) ama biz ona tarzımız yok yerine birçok tarzı birarada yapıyoruz desek..bu,herkesin mekandan mutlu ayrılması,kendisi için de birşeyler çalındığını düşünmesi merkezli bir strateji..umarım başarılı oluyoruzdur..yorumun için saol...

slm Hakan Abi ben mehmet(Bereli)...
Cumartesi günleri garagenin altını üstüne getiren tek grup...
hocam bu grup bence bi idol olmaya laik!.....
Herkesi her cumartesi Ankara Garage Bar'a bekliyoruz!....

27 MAYIS CUMA
21:30

BURSA ÇAÇARON BAR

--------------------------------------------------------------------------------
28 MAYIS CUMARTESİ
21:30 ya da 00:00 (bu hafta emin diilim)

ANKARA GARAGE BAR

ZIWANA

Cuma akşamı BURSA ÇAÇARON BAR ve dün akşam ANKARA GARAGE BAR üstüste iki çokkk eğlenceli geceydi..Herkes sağolsun...

Slms hakan abi ben ankaradan mehmet[bereli]abi kusura bakma sınaw yaklaştı gelemiorm iki haftadır..ama bu hafta garagedeyim..
neyse ne diimki ya;Herkes gelsin we zıwana zewkinden mahrum kalmasın!....
Hade kendine ii bak Hakan Abi!....

arkadaşlar yapıcı eleştiri yapmak için yazıyorum sakın yanlış anlamayasınız:). bu akşam sizi dinleme fırsatım oldu, dinlemeden önce çok farklı bir grup hayal etmiştim böyle şehirleri dolaşan, oturmuş, soundu güzel, şarkıları çatır çatır çalan birazda yaşlı adamlar bekliyordum. ama garage ın o normalde arabalar için yapılmış:) girişinden inerken önce soundun kalitesizliği dikkatimi çekti, sonra sahneyi görünce acaba zıwana bu mu dedim ve o olduğunuzu öğrendim zelalden. hepiniz heyecanını koruyan istekli ve canayakın adamlar görünüyorsunuz, sahne uyumunuzda güzel seyirciyle iletişimde de başarılısınız, vokalde göze batan bişey yok ve iyiydi. şimdi gelelim eleştirilere öncelikle yukarıda süregelen piyasa grup eleştirisine değinicem , cumartesi günü bara eğlenmeye gelen insanlara piyasa şarkılar çalmaktan doğal bişey olamaz ve bence doğrusuda bu onun için tarzınızdan şüpheniz olmasın ve aynı tarz şarkılarla devam edin fakat bazen de güzellikler yapmayı ihmal etmeyin. 2. olarak gitar soundlarınız iyi değildi arkadaşlar, bu iş para gerektiren bişey haklısınız ama biraz daha özen gösterirseniz en azından kazandığınız parayı sound için harcarsanız öyle bi seyirci kitlesini dahada eğlendirir hale gelirsiniz, proccesor kullanmaya çalışın(para olsada herkes kullansa keşke:) ) 3. sü ise şarkıların çalınışlarıyla ilgili, şimdi müzisyen olarak benim dikkatimi çekti bazı şarkıları sırf şarkıya benzesin diye çalıyordunuz ,tabiki o da sizin coverınız ama gelen seyirciye daha kaliteli müzik dinletmeniz kalıcı olmanızı sağlar. müzisyen olmayan seyirciyi rahatsız etmez ama ben mesela beğenmedim bikaç şarkıyı(çalışınızı). son olarak davula değinicem biraz daha geliştirmesi lazım kendisini tuşesini, zor iştir davulla oynamak ama c.tesi böyle bir seyirci kitlesine hitap etme şansınızı iyi kullanın gelenlerin bidaha gelmesini sağlayın derim... bu yorumları eminimki dikkate alıp daha güzel şeyler yapıcaksınız. amatör gruplar olarak birbirimize destek ve yapıcı eleştirilerle daha iyi yerlere geliriz umarım.. başarılar...

Geri