GallowS

Selam arkadaşlar GALLOWS kurulalı cok olmadı .Gallows aslen zevkle dinleyeceğiniz bi progressive trash gurubudur.Menajerimiz Onursal gitaristimiz Cenk'in ve vokalimız Türker'in calışmaları ile kurulmuş olup yoluna emin adımlarla başlamıştır.
vokal :Türker
lead gitar:Cenk
gitar :Sabri
davul :Onur
bass :Dede

• Konu Sahibi Konu Sahibi
10 Mayıs SALI günü saat 13.15 Gazi iktisadi ve idari bilimler fakultesi (Beşevler) . Konserimiz var merak eden arkadaşları bekliyoruz .Bu arada konserde trash calmıycaz biliyonuz (gazi), ama eğlenmek için kaçırmayın gitaristimiz Cenk'in sololarını ve vokalimizin performansını izlemek keyifli olcak..Mütevaziyimdir kendimi :twisted: 8) :?: anlatmıycam

Selam arkadaşlar..! Grubun birkaç stüdyo çalışmasında bulundum ve kısacası şunu söyleyebilirim: Elemanlar gerçekten çok sağlam, gelecek vaadediyorlar kesinlikle dinlemelisiniz...

bkz: 10\05\2005 13:30 gazi üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi.

selam millet gallowsun sarki sozleri bizleri daha yakindan taniyabileceginiz bi iternet sitesi yapim asamasinda site sadece grubun tanitimini yapmak la kalmayacak ayricada sizin ihtiyaclariniza gore olacak cesitli tablar lyrics ler calismalar ve forum umariz bu piyasaya girdikten sonra bizi severek dinlersiniz bu arada gazi de 10 mayista bahar senligindeyiz hacettepe de ise 13 mayistan sonra bi gun herkese thrash till death deyip bu msj kapatiyorum vokal turker

• Konu Sahibi Konu Sahibi
GAZİ konserimizin ,rutin gazi kültürü yüzünden bazı aksaklıklar yaşanmasına rağmen gayet iii geçtiğini düşünüoruz .Bizi dinleyen herkese teşekkür ediyoruz .Yakında bar konserlerimiz olcak,site yoluyla bunlar sizlere haber verilecek DEDE

slm millet ozellikle hasta olmama ragmen bizleri dinleyebildiyseniz ne mutlu bizlere bu benim alternatif grupta verdigim son konser ama metal konserleri daha agresif olacagima emin olabilirsiniz.sizlerle grupta olan diger arkadaslar devam edecek onlarla calismak gercekten cok zevkliydi umarim demo muz ciktiktan sonra daha cok birlikte olup daha nice konserlerde kafa sallayacgiz beraber thrash ve muzik hep sizlerle olsun simdilik herkese ii seyirler

selam arkadaslar;

öncelikle bizi dinlemeye gelen bütün arkadaslara teşekkürler. sizin bildiğiniz gibi yaşadığımız aksılıklere rağmen bizim için oldukça keyifli bir konserdi. bir sonraki konserimiz hacettepe'de. orda yeniden buluşmak üzere.....

Hacettepe konseri istemediğimiz bazı nedenlerden dolayı olmadı.kısa bir süre sonra konserimiz olcak bunun haberını bı kaç gün içinde verıcez ,

e gazıde klasık kultur bazı aksaklık fılan demısınde canım 1 senın adın daragcı adamlar ters gelır 2. sı ıse adamlar dus sokaı sakınlerını sacı uzun dıye dowuyodu sen dusun... ama unutma muzıkle sen kurtulaccak we kurtaracak sın.. basarılarınız dılıyorum arkadaslarım

GALLOWS VE ANARCHY

gallows ve not likeın lead gitaristi ve kurucusuyum.grup elemanlarının hepsi çok sağlam.notlike alternatif grubu fakat çok sert bir soundu var. Gallows speed metal alanında daha önce denenmemiş bir tarzı yakalamaya çalışıyo.Tarz olarak örnek gösterilebileceğim gruplar: Helsar,artillery,xentrix gibi gruplardır.yakında beste çalmaya başliycaz.Amacımız armonik, prograssive yakın speed trash tarzı bir müzik yapmak.felsefi altyapısı anarchy olan grubumuz kamaşık ritmlerden hoşlanan ritm duygusu gelişmiş insanları salllayacaktır

thrash till death deyip demo nun ne zaman olacagını sormak istiyorum sevgili lead gitaristim gallows artık duyulsun dunyayı dar agacında sallayalım artık sözleri cuma günü ellinizde olacak artık ritmleri ottuturup bi güel demo yapalım herkes gelişimizi beklesin

Geri