Sünger Bob ve Kare Pantolon

Televizyon tarihinin en çok izlenen çizgi filmlerinden biri olan Sünger Bob Kare Pantolon'dan (The Sponge Bob Square Pant) uyarlanan film, 13 Mayıs'ta sinemalarda gösterime giriyor. Yönetmenliğini Stephen Hillenburg'un üstlendiği filmin senaryosunu Derek Drymon, Tim Hill, Stephen Hillenburg, Kent Osborne, Aaron Spinger ve Paul Tibbitt birlikte yazdı.

Filmin orijial versiyonunda karakterleri Alec Baldwin, Scarlet Johansson, David Hasselhoff, Tom Keny gibi ünlüler seslendiriyor.

Filmin konusuna gelince: "Sualtı dünyasının en masum yeri olan Bikini Bottom’da yeni gelişmeler yaşanmaktadır. Kral Neptün’ün tacı çalınmıştır. Eldeki kanıtlar, bu suçu Bay Krabs’in işlediğini gösterse de, Sünger Bob bu durum karşısında hemen harekete geçer, Beraberine en yakın dostu denizyıldızı Patrick’i de alarak, Shell City’nin yolunu tutarlar. Amacına ulaşmak için ürkütücü deniz canavarlarına, şeytan ruhlu düşmanlara ve acımasız katillere karşı mücadele veren sevimli kahramanımız, izleyenlerin hayal gücünün çok ötesinde serüvenlere atılacaktır."

Fragmandan seslendirmeyi duydum ama... Olmamış, yani kötü olmuş değil, uymamış..
Orjinalini izleme şansı buluruz umarım..
Bir de sinemaya gidicem şimdi 5 yaşındaki tüm çocuklar anneleriyle izlemeye gelmiş olucak ben yine bir acaip hissedicem (Bkz:Ege'nin Rugrats macerası)

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Roth-Azad demiş ki:
Fragmandan seslendirmeyi duydum ama... Olmamış, yani kötü olmuş değil, uymamış..
Orjinalini izleme şansı buluruz umarım..
Bir de sinemaya gidicem şimdi 5 yaşındaki tüm çocuklar anneleriyle izlemeye gelmiş olucak ben yine bir acaip hissedicem (Bkz:Ege'nin Rugrats macerası)

filmin seslendirmesi gerçekten de olmamış yannız 5 yaşındaki çocuk meselesine gelince kendini yalnız hissetme biz de orda olucaz.. ;)

ama gerçekten o ya çizgi ya hemen atlar bizim millet bakınız:insanların pazardan çocuklarına bebelerine south park tişörtü almaları ulan kadın bir bak üstünde ne yazıyor ingilizcen yok sor soruştur olmadı hiç alma :LOL:

çizgi filmde sünger bob un da hayran olduğu kahraman denizkızı adam.bu espri üzerine de bi şey söylenmez artık.film de eğlenceliydi.ne de olsa sünger bob.

Geri