Sünger Bob ve Kare Pantolon

Çok güzel ya , çocuklar bişi anlamaz sünger Bob'tan bence..
Simpsons,South Park gibi küçük büyüklerin izleyeceği çizgi filmler arasında olmalı Sünger Bob..

çizgi filmde yakalanan ince detaylar, yüz ifadeleri, karakterlerin orjinalliği, ses tonlamaları gerçekten inanılmaz komik, ben de çok seviyorum :) çoğu arkadaşımın garip bakışları altında, onların kardeşleriyle oturup saatlerce sponge bob izliyoruz :D ama dublajsız izlemenin keyfi başka tabi... şu sıralar burger king'de oyuncaklarını veriyolar!!! :D

Ehueh Sponge Bob denince uykudan uyanılır..Oyun oynamayanlara oyun oynatma sebebidir..Karedir...Pantolunludur...Tektir..

Sponge bob kesinlikle büyükler için :D salaklık evresini tamamlamamış çocukların anlamayacağı kadar ince ve bi o kadar komik espriler var. hiç bi çizgi filmde bu kadar gülmemiştim sanırım. patrick ayrı bi olay zaten peuhuahe süper sesine harika zekasına hayranım :D:D

ayrıca sponge bob taki gibi esprilerin hakim olduğu çizgi filmlerden çılgın korsan jack ve ciyak kedi yide öneririm onlarda krize sokan cinsten :D

Abartmayalım televizyon tarihinin en çok izlenen çizgi filmlerinden biri değil. Ondan daha çok izlenilen efsane olmuş yapıtlarda mevcut.
Herneyse benim karakterim Parick, çok sempatik :)
talk_sponge-patrick.gif

süper süper süper cumartesi günleri sırf sünger bob u izleyebilmek için erken kalkıyorum :)

Yönetici Uyarısı: Mesajınız düzeltilmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmayınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Patrick in kendi dünyasında yaşaması...Hiçbirşeyi ciddiye almaması...O saflığı öldürüyor beni ya :D Bazen gerçek hayatta da onun gibi olmak gerektiğini düşünüyorum...Benim de favorim Patrick...

GNR79 demiş ki:
Patrick in kendi dünyasında yaşaması...Hiçbirşeyi ciddiye almaması...O saflığı öldürüyor beni ya :D Bazen gerçek hayatta da onun gibi olmak gerektiğini düşünüyorum...Benim de favorim Patrick...

ehehehe! Patrick favori karekterim. resmen beni yansıtıyor, bende onun gibi umursamaz... biriyim. ama aptal değilim :LOL:

sponge bob bir absürdlük mucizesi.normalde absürdlükten nefret ederim katlanamam ama sponge bob'da yerlere yatıyorum.çocuklar için değil bu çizgi film onun absürdlüğünün komikliğini anlayamazlar Gooffy Goover şarkısına hastayım ben..

Bugün beni yine gülmekten öldürdüler...
Izgaracılar Olimpiyayında Sünger Bob ve Patrick rakip oluyorlar:

s.b.:Senin tozunu attıracağım Patrick!!!

p:Hayır,kendi tozumu kendim attırırım!!!

Geri