LipStick

çoooook uzun zamandir hiçbi gruba kanim bukdr kaynamamishti...:taptim basci bnm arkadashim we bence çk ii kiwirdi bu ishiii..bn stüdyolarna gttm hepsi birbirinden pozitifti...hershey gsl bnce:) keshke sesim gsl olsaydida wokal olabilseydim ama olmadi:) bizizde basharilaaaaaaarr!!! en önde olucam

rock_alive29mini.JPG

arkadaslar bugun ki konserimizde benim dusunceme gore cok basarılı değildik..bahane üretmek yersiz..bizi dinblemeye gelen herkesten grup adına özur diliyorum karsınıza ileriki zamanlarda süper bi lipstick oalrak geri donuceğimiz soylemek istedim sadece gelen herkese tesekkur ederim tekrar..

bizi dinlemek ve desteklemek için gelen herkese çok teşekkürler!Göktuğ'ya da özellikle!Herşey için sağolun.Ümit'le aynı görüşteyim.süper bir Lipstick olarak karşınızda olacağız.teşekkürler :)

bence bgn konser mükemmel degildi ama sonuçta rezalette degildi.. herseye ragmen eglenceliydi..ben konserinizi tekrar dinlemek isterim..inanclı olmanız süper.hepinize başarılar ;)

ben gelemedmm konsere ama yaz uzun :) konserler çookk..umarmm bundan sonrakilerrr hep istediginz gbi oluu :!: ben hepinize güveniorm :!:

bassın sesini duyana helal olsun ben bile calarken duyamadım ve mixerde ses en sonda gösteriyodu :evil: dun gercekten lipstick gibi calmadık sorrun nerde bilmiyorum ama bidaki konsere çok çalışcaz belkide stüdyolarda çok iyi olduğumuz ve vokalimiz göktuğ olduğu için konserin süper geçiceğini zennettik konser öncesi çok gazdık ama sorunlar başlayınca hepimizin şevki kırıldı buarada playlistte değişecek sanırım

ibish demiş ki:
bassın sesini duyana helal olsun ben bile calarken duyamadım ve mixerde ses en sonda gösteriyodu :evil: dun gercekten lipstick gibi calmadık sorrun nerde bilmiyorum ama bidaki konsere çok çalışcaz belkide stüdyolarda çok iyi olduğumuz ve vokalimiz göktuğ olduğu için konserin süper geçiceğini zennettik konser öncesi çok gazdık ama sorunlar başlayınca hepimizin şevki kırıldı buarada playlistte değişecek sanırım
Merak etme adamım düzelir bir dahaki sefere, sen de alışırsın artık gruba... Kolay gelsin. Haa, o değil de... :LOL: ;) :twisted:

konserde yoktum performansınız hakkında yorum yapmayayım,ama bidahaki konserleriniz için kendinize güvenmeniz,daha iyi olmak için çalışmanız güzel...devam başarılar....
sevgili özgür ve umit'e selamlar....
hadi bakalım

saol erencım.. umarım bidahaki konsere..
canacanka-t demiş ki:
artık yavaş yavaş yapılanmaya başlayın derim sonuna kadar destek...

evet bizde bu dusunceni destekler bi sekilde playlısıtı silbastan yeniledik..yeni 20 sarkı war çalısıoruz bakalım..çok daha iyi olacaına eminim bi de vokalıst bulsak da artık kadro bi otursa...ahh ahh :( :arrow: :arrow: nese destein için saol :p

Geri