Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda O_s_i_r_i_s tarafından 8 Mayıs 2005 tarihinde açılan konu

1. Grubumuz Mart 2005'de Ankara'da kurulmuştur. bu zamana kadar 40dan fazla konser vermiş olan grubumuz konser ve albüm calışmalarına devam etmektedir..

Ekim başında cıkması planlanan yeni demo albümümüzden bir parça
    http://rapidshare.de/files/21959397/Osiris_-_Love_Song__Cure_Cover_.mp3.html

*eski kayıtlarımıza özel mesajla ulaşabilirsiniz
    Bateri; Sercan

Eagle eye cherry
    R.h.c.p
    Kylie minouge
    Depeche Mode
    Robbie Williams
    Skin
    My Chemical Romance
    Editörs
    Placebo
    Reamon
    Him
    Radiohead
    Garbage
    No Doubt
    Maroon5
    Keane
    Pet Shop Boys
    Shakira
    Enrique İglesias
    The Cure..

2. Umarım daima zevk alarak yapabilirsiniz bu işi! Şimdiden kolay gelsin! Başarılar

3. yanlış anlamayında amerikalı osiris isimli çok güzel bi skate&surf markası var.

kolay gelsin size başarılar .)

4. Açıkçası biz yeni grubumuzu çok yakın bir zamanda topladık. Ama sonuçta adilcanla biz cok öncedende calışmalarımız olmuştu bilmiyorum ama o herşeyden önce benim dostum. Bunları ayrı tutmak gerek aslında ama Satış koyduğuna hiç rastlamadım. Sen nerden çıkardın bunu?

5. hadi ya o kadar aradık bu ismi neyse artık bide müzik sektöründe osiris olsun :p

6. neyse henüz tam tarzımızı bulamadık ama zamanla oturacak o zaman gerçek yüzümüzü göreceksiniz 8) :twisted:

7. 14 Mayıs 2005 Andac Cafe
    saat: 17.00
    giriş ücretsiz
    bira: 2.5 ytl
    Yaş Sınırı Yok!

Çıkacak gruplar sırasıyla:
    Osiris
    YalınAyak
    Attention
    Voltaj

15 Mayıs 2005 Dummy Bar
    saat: 18.00
    Giriş : 5 ytl + 1 bira

Çıkacak gruplar sırasıyla:
    Osiris
    YalınAyak
    Attention

Eğlenmek isteyen herkes gelebilir...

8. Cuamrtesi andac kafe deydik gelenlere çok teşekkürler..

9. osiris, yalınayak, attention 3'lü ittifak mı kurdular ne?

iyidir... çalışmalara devam arkadaşlar...

10. 15 mayıs Pazar Dummy deydik gelenlere teşekkürler-- biraz üstteki mesaja benzedi yaaff----

11. Bu arada dummy konserinde sponsorumuz andaç cafeye teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere...

12. mat

mat

701
    0
    600
    Gençlik :!: tarz belirtirseniz :!:
    Konser zamanları haber veririseniz :!:
    Bir de kayıt linki göndeririseniz :!:
    Buradaki topicin faydalarını anlayacak sınız :!:

13. bak gör adil yazıyorum...

adil süperdi,muhteşemdi,bayıldım diyemeyeceğim ama gelecek vaadeden bir grup olduğunuzu söylemeden geçmeyim hadi :lol: neyse zamanla oturur herşey,kasmayın ztn kasmassınız ya hadi bakiiim

14. Osiris derinlerde çalışmalarını sürdürüyor haberiniz olsun :p

15. selam beyler nasılsınız forum güzel de biraz daha müzik hakkında konuşsanız daha iyi olacak haa bu arada ben ermann

16. alakali degil ama bende ismi gorunce direk sk8 markası osiris geldi super bi marka :)

neyse arkadaşlar sizede başarılar..

17. Benim aklıma ise last flight of osiris geldi (animatrix, matrix stories) tabi umarım sonunuz o muhteşem gemiye benzemez , yolunuzda bolca başarılar, yılmadan devam edin:)

18. Başarılar dilerim..Ayrıca ne zaman şarkılarını dinleyebiliriz..Amtör gruplara destek vermeyi görev bilirimde ;)

19. repartuvarımızda önemli değişiklikler yapıyoruz.
    Çok yakında çalışmalarımızın karşılığını alacağımızı düşünüyorum. büyük olasıkla ağustosta konserlere başlayacağız. Çok farklı bir Osiris göreceksiniz..

Saygılar

20. Yeni Bayan vokal grubumuza eklenmiştir...

Bu Sayfayı Paylaş