Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

ozgun1907 demiş ki:
Evet bizim foruma donmesin sizinki de.Bir forum daha tarihe karışmasın.O yuzden polemik yaratmamak için eleştiri kaldırmanızı bekliyorum.

Ben vokalinizdeki ve fas10 unda gitaristi olan arkadaşı ozellikle begendim.Diger elemanları fazla dikkat cekmiyo ama grup olarak iyi bir performanstı.
Başarılar
düşündüğün için teşekkürler.
bu arada sanırsam bi yanlış anlaşılma olmuş çözüldüğüne sevindim...

Yönetici Uyarısı: İmzanızı düzeltiniz.Max 3 satır . . .

arkadaşlar gruba olan ilgniz çok iyi yanlız kavga etmek yerine müzikle ilgili konularda hep birlikte hareket edelim ... sonuç olarak hepimizin buna ihtiyacımız var.:D 13 Ağustosta Biziz deki konsere hepinizi bekliyorum. bu arada konserden sonraki yorumlarızı bekliyorum .ÇİÐDEM

OSİRİS SOLİST

Evet İlerde planlarımız oldukça fazla..

Bu arada 13 AGUSTOS CUMARTESİ günkü konserimize herkesi bekliyoruz..

Artık bestelelere yoğunluk vermeye başladık.. Bestelerimiz Eylül ayındaki konserlerde olucak..

İlgilenen herkese teşekkürler

Ankara Biziz Rock Bar'da 13 Ağustos 2005 Cumartesi Rock Alive #35 , Anti Organizasyon tarafından yapılacaktır.Saat 14:00 de kapı açılışı.Giriş 5 YTL.Bira 2.5 YTL .Sahne alacak gruplar:

Fas-On
Osiris
Voltron
Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

…Anti Organizasyon…

Bugun dinledim sizi ama ben daha iyisini bekliyodum açıkçası.Why do you love me yi geçen konser daha iyi çalmıştınız.Bu konser ikilediniz :)Vokal ve gitarlar iyiydi ama bas ve davulla alakalı bi sorun var galiba.O da çözülür.Başarılar...

Arkadaslar bu tur aksilikler her amator gurubun basina gelebilir. Takmayin kafaniza.. Yanliz repertuarda piyasadaki sarkilardan farkli bir repertuar secerseniz sizn icin daha avantajli olur.. Bu tur aksilikerde sizi daha ileri goturebilmek icindir unutmay?n..

Biziz deki her zamanki vokal balatalamas?na karsi cigdem gene iyi direndi ve buna ragmen gecen konserden daha iyiydi sesi.. Bi kac scream denemesi disinda genel olarak iyiydi diyeblrmm.. Size bi tavsiyem de cok buyuk organizasyonlar disinda biziz de konser vermemeniz.. Nedense ordakilerin vokale karsi antipatisi var.. Entrumental yapanlar icin iyi bi bar olabilir :LOL:

Basarilar 8)

tround_ demiş ki:
Bülente vokal sesinini aç dedikce iki mikrofonuda k?st?,sesimi duyurcam diye sesimi k?st?m. Aç?kcas? bizize bidaha ç?kmay? dü?ünmüyorum :cry:

Ben en arkadan senin sesini müzikten daha fazla duydum.Bülent ne dediysen onu yapm??.Ama do?al olarak sesini açarken monitorleri k?sm??..Monitor senin kendi sesini duymaya yarar :!: .E?er sesi act?r?rsan ben en arkadan seni bu ?ekilde fazlaca duyar?m.Sesi açt?rca??na monitörü açt?rsayd?n kendini de duyard?n.

konser

hep?m?z hakk?nda konusma bu ben?m dusuncem kend? ses?m? duyamad?m n'ap?y?m bu arada bayaa b?z?z yanl?s?s?n :?: sevmed?g?mden deg?l Bulentle de sorunum yok sadece ses duzen? ben? yoruyo o kadar art?k ben?mle ugrasma ?stersen :!:

ben teknoloj?den yoksun b? ?nsan?m :x o an bana ses ?y? gelm?yosa bununla
?lg?lenen k?s?n?n mon?toru dusunmes? laz?m. Bulentle sorunum yok bu arada grup olarak yorum yapma (ii oku) konsere c?kmay? dusunmuyorum ded?m dusunmuyoruz demed?m
[/b]

Geri