Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

Ben biziz de c?k?yorum.Ve c?kt?g?m ?c?n c?kt?g?m yeri savunuyorum normal olarak.Osiris basl?g?nda bi al?skanl?k herhalde her yaz?lana cevap verip polemiklere girmek.Ben kotu bisey yazmad?mki.Bizim,Osiris in,Fas10 un Voltronun...hergun tecrube kazan?p bir seyler ogrendigimiz gibi.Sende bunu ogrenmis oldun.Monitorleri act?r?rsan sesini duyars?n.Bunu soylememin de tek sebebi(ben gayet iyi okuyorum) sen yukarda goruyosan "Ben ac dedim bulent k?st?"dedin.Bulent senin sesini act? ama mon?torleri k?st?.Biz senin sesini duyduk sen kendi sesini duymad?n.

Benim sana felan takt?g?m yok.Ne tak?cam foruma senle ilgili yazd?g?m tek yaz? bu.Bundan sonra da zaten Osiris topiginde osiris hakk?nda konu?micam.

Sizin beklediginiz su mu?"Cok iyiydiniz hersey harikayd? hic bi aksakl?k olmad?"

?nsan gibi gelip yorum yap?yoruz dinliyoruz sizi yap?c? bi elestiriye verdigin cevaba bak.Topiginizin 2 sayfas? zaten s?rf tart?sma.Bu kadar art?k

Harikayd?n?z supperdiniz.

bunu böle söylememelisin çi?dem o nas?l bi dü?ünce tarz? soundcheck düzgün olmad??? için bu karar? nas?l al?yosun 2 niye direk ki?isel koun?uyorsun grup ç?kma karar? al?rsa ç?kman gerekir bn ç?kmam diye bir?ey söz konusu deil..

Ben biziz de c?k?yorum.Ve c?kt?g?m ?c?n c?kt?g?m yeri savunuyorum normal olarak.Osiris basl?g?nda bi al?skanl?k herhalde her yaz?lana cevap verip polemiklere girmek.Ben kotu bisey yazmad?mki.Bizim,Osiris in,Fas10 un Voltronun...hergun tecrube kazan?p bir seyler ogrendigimiz gibi.Sende bunu ogrenmis oldun.Monitorleri act?r?rsan sesini duyars?n.Bunu soylememin de tek sebebi(ben gayet iyi okuyorum) sen yukarda goruyosan "Ben ac dedim bulent k?st?"dedin.Bulent senin sesini act? ama mon?torleri k?st?.Biz senin sesini duyduk sen kendi sesini duymad?n.

Benim sana felan takt?g?m yok.Ne tak?cam foruma senle ilgili yazd?g?m tek yaz? bu.Bundan sonra da zaten Osiris topiginde osiris hakk?nda konu?micam.

Sizin beklediginiz su mu?"Cok iyiydiniz hersey harikayd? hic bi aksakl?k olmad?"

?nsan gibi gelip yorum yap?yoruz dinliyoruz sizi yap?c? bi elestiriye verdigin cevaba bak.Topiginizin 2 sayfas? zaten s?rf tart?sma.Bu kadar art?k

Harikayd?n?z supperdiniz.

biraz aksiliklerle ba?lam?? da olsan?z gayet iyi gitti bence konseriniz c.tesi günü... ufak bir iki önerim olacak e?er yanl?? anlamazsan?z..

öncelikle bi ?ark? olmad? diye ?ark?n?n ortas?nda durup ba?tan çalmak pek ho? bi?ey de?il.. iyi veya kötü ?ark?y? bitirin... sonra özür dilersiniz :)

çi?dem, vokalini çok be?endim ben kendi ad?ma... biraz daha çal??mayla gerçekten iyi i?ler yapaca??na inan?yorum.... ayr?ca herkesin de söyledi?i ?eyi ben de söyleyece?im... gitarlardan çok senin sesin geliyordu... ;) monitör moniöt monitör :p kendi ad?ma ben içerde her?eyi çok iyi duyuyordum... ilk kez :p

bass için fazla bi ?ey söyleyemeyece?im çünkü gerçekten pek fazla duyamad?m... gitarlar?n?z da ?u an için gayet yeterli fakat her zaman daha ileriye gitmeye çal??mak laz?m ;)

ba?ka bir organizasyonda tekrar görü?mek üzere... çal??maya devammmm.... ;)

arkadaslar b?raz ac? soyleyeceg?m ama b?l?n k? bunu s?ze kas?t guderek deg?l b?r dost gozuyle yapacag?m...
oncel?kle sey?rc?yle olan d?yalogunuz gayet ?y? ama daha da ?y? olab?l?r...her ne kadar oradak? ?nsanlar?n cogu arkadas?n?z da olsa sahneye c?kt?g?n?zda onlara b?raz daha sey?rc? gozuyle bakman?z ve onlarla olan d?yalogunuzu b?raz daha o yone kayd?rman?z gerek?r..c?gdem ozell?kle bu sen?n ?c?n gecerl?.......
genel performansa gel?nce...arkadaslar zaten cal?nmas? kolay sark?lar cal?osunuz...sect?g?n?z sark?lar(ben?m tarz?m olmad?g? ?c?n yazm?yorum bunu yanl?s anlamay?n)zaten bas?t we uyumu kolay oturtulacak sark?lar...uyum sorunu yasad?g?n?zda bunu lutfen ses s?stem?ne baglamay?n...sapkan?z? onunuze koyun we ozelest?r? yap?n........
ses s?stem?ne ge?lnce...h?c bulente suc bulmay?n arkadaslar...s?z yap d?yeceks?n?z adam yapacak...c?gdem sen ses?n? duyana kadar ?srarla act?rab?l?rd?n mon?torun ses?n?...ayr?ca b?r d?ger grubun sahnede ?y? ses almas? ses s?stem?yle ?lg?l? yasad?g?n?z? one surdugunuz aksakl?klar?n s?zden kaynakland?g?n? ortaya koyuyor.....
her ne olursa olsun moral?n?z? bozmay?n...hatalar?n?zdan ders al?n...hersey?n daha ?y? olacag?na ?nan?yorum....
sevg?ler sayg?lar........................

Arkada?lar ?unuda belirteyim son yaz?lar?m dahil hersey iyi niyetli yaz?lm?st?r.Ne vokalinizi k?rmak ne de grubun moralini bozmak amacl? degildir.Olamaz boyle birsey.

?stek d?s? boyle b?sey olmussa da ozur dilerim.Topikler kapanmas?n :D

Arkada?lar ?unuda belirteyim son yaz?lar?m dahil hersey iyi niyetli yaz?lm?st?r.Ne vokalinizi k?rmak ne de grubun moralini bozmak amacl? degildir.Olamaz boyle birsey.

?stek d?s? boyle b?sey olmussa da ozur dilerim.Topikler kapanmas?n :D

dewam beyler siz kendinizi sewin yaptiginiz müzigi sewin zaten insanlar sizden özenip sewer sizi. yakinda bizim sarkilari duyunca zaten insanlar bi saguk suya girmis gibi olacak TÜRKCE punk rock sarkilari özenle sectik 6 sarki war simdili 3 sarkiyi bilirsiniz ama dierleri sözlerini duyunca garipsiceksiniz we o zaman elestiri nedir görün. size söylediklerimi ben uyguluyorum her yorum güzeldir okumayin görün yorumlari daha iyi olu. [ne yazdim bea gecenin 4 unde ] bu arada ozgun sen imzanin altina bi de CeKeS i yaz

Hep ?ikayet edecek bir ?ey buluruz degil mi?
Ya ?u ya bu ama hep ?ikayet ederiz, ahhhhhhhh ?u çuvald?z? bir kendimize bat?rsak biraz...
?çerde ses duymuyorsan monütörünü açt?racaks?n d??arda zaten ses iki defa al?n?yor....birincisi sound check esnas?nda ikincisi ?ark? çalma esnas?nda....
Bülent abi ilk ?ark?larda d??ardaki bir gezeler eksik varsa giderir ama içeri ayarlatma i?i her zaman size dü?er çünkü sahnede olan sizsiniz...
Bende çogu zaman organizasyonlarda gruplar?n soundunu al?r?m ama içeriye kar??amam içeriyi sahnedeki adam bilir o yüzden biraz ne konu?utugumuz bilierk konu?al?m degil mi çigdem han?m 8)

Bence bu muhabbet art?k kapans?n.. Bizizle ilgili bizim hiç bir sorunumuz yok.. tam tersi oraya severek gidiyoruz.. ve bize destek oluyorlar...

Ses sisteminde bir problem olabilir. Ama as?l problem bu konserde bizdeydi.. Kendimizi toplayamad?k.. Ve özellikle ben, hiç hata yapm?yaca??m yerlerde hatalar yapt?m.. Nedeni tart???l?r... Ama bunun için tüm grup arkada?lar?mdan özür diliyorum..

Bu ay bir daha konser vermiyeceyiz.. Eylülden sonra bomba gibi olucaz.. Yeni repertuvar ve bestelerle...

Sayg?lar - Sercan - Osiris - Davul

Depo sende böyle düşünüyosun :cry: ya ben sesimi duymadım o yüzden böyle söyledim bide benim ikinci konserim ne anlarım monitörden falan :? monitör çok yukardaydı ben onu seyirciler izlesinler diye koydular sanıyodum :LOL: ha ha ha neyse zaten ogün malum gunumdeydım sinirliydim tabi ondan sonraki gunde
BU YUZDEN FAZLA SERT ÇIKIŞTIM KİMSE KUSURUMA BAKMASIN (özgün)
OH RAHATLADIM :p

Arkadaşlar size gelen eleştirileri cevaplamayın bence iyi olanları kaale alın iyi olmayanları da sallayın. özellikle amatör gurup elemanlarının yaptığı eleştirileri direk eleyin. Bariz bir şekilde belliki müzisyen adam bir başkasını dinlerken sürekli kendisiyle karşılaştırmaktan ve egosu gereği bok atmaktan geri duramıyo. bunlara cevap verirseniz topiciniz savaş alanına döncek.biz bu hatayı yaptık. cevap yazınca ele bişey geçmiyor.

vokale gelince: çiğdemde bence büyük bir potansiyel var. Bir rock vokali olabilmek için gerekli herşeye sahip. hem sesi çok iyi hem de görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekebiliyor.

bence siz her eleştiriyi dikkate alın. Özellikle amatör gruplarınkini çünkü bi zamanlar kendileri de aynı yollardan geçmiştir mutlaka, ama sakın bunu kötüleme olarak algılayıp saldırganlaşmayın bazıları gibi ;). Bir zamanlar tüm iyi niyetimizle eleştiri yaptığımız gruplar bizi düşman olarak gördüler. Cevap yazıp yazmamak da size kalmış bu arada.

batu ya katılıyorum bu konuda.Bu RADA KONSER FENA DEÐİLDİ WHY DO YOU LOVE ME DIŞında durup yeniden başlamakla hata ettiniz ama ona rağmen coşturdunuz bide şu yandan bak bizi kendi getirdiğimiz arkadaslarımız bile adam akıllı alkışlamdı hoş tum arkadaslar aynıydı ama......Neyse bu arada sercan sende ilerleme var metronom sorunu biraz daha azalmış buna inanıyorum Çiğdem bir kaç scream denemesi dışında fena değildi Adil sana zaten lafım yok saxocu :twisted: İbo senin sarkılarda çoşusuna ve ritim atısına hayranım zaten emrahçım biraz moral bozuk çıktı fas_on konserinden sonra ama iiydi yani çok uzattım ama genel olarak ele alıyorum güzeldi tebrik ediyorum inşallah daha nice3 konserlere beraber çıkıcaz kardeslerim

BAŞARILAR.....
ERMAN

ermancım yorumların için sağol.. benim için gercekten önemli bir insansın.. şimdi bunları burda anlatmayım gerçi.. erman gercekten eskidende gıcık değildim sana ya :LOL: sadece ilk gün :p

Ayrıca tüm yorumlar için teşekkür ederim.. Dikkate alıp almamak konusunda çok haklısınız..
dikkate alınacak adam var alınmıcak adam var..

Saygılar - Osiris - Sercan - Davul

Geri