Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

evet voltronda dinlediim kadarıyla iyiydi.. üstelik biiirrr die barınca hiç kırmadılar pentagram çaldılar.. ermancım yorumların için saol gerçektenn.. bende senin çalışına bitiyorum..

konser

heey scream denemem o kadar kötümüydü ya! tamam şarkıya gitmemiş olabilir ama ben daha öncede scream yaptım bu arada eleştilere açığım ve her şekilde :p
cenk sağol :LOL:

ececim seni eglendirebildiysek ne mutlu bize.. bu arada sonunda foruma yazmayı öğrenebilmişsin.. yani sana msnde nasıl foruma mesaj atılacağını öğretene kadar canım çıktı.. neyse öğrendin artık! :p
:D
bravo :dans

aa sercan yüzüme wurma noolur :LOL: ltfen grpla ilgili sercancm forum kapancak gereksz gereksz cıkcıkcık :!: :twisted:

aslnda ne biziz'le ilgili ne de bülent abi'yle ilgili bi sorun war.. biz bu konsere hazrlanmadan cıktık hepsi bu.. bahane aramaya gerek yok yane..
kötü bi konser gecirdimizi düsünüorm tabi bu benm görüsüm..grubun ii bi yol tutturması icin bi gayret göstermek gerekio, we ben grup icinde biri olarak su anda bu gayreti göremiorm..
ben cok mu iyiyim bu da ayrı bi konu tabi ama, bu konser icin konusuorm, bi an kaybettiimiz konsantrasyon we benm fas-10'la da beraber sahne almam, performansımı etkiledi eminim..en azndan bu kdr kötü beklemiodm kendimi..
ilerisi icin konusmıcam, bekleyn we görün diorm :twisted:

yeni repertuvarımız ve değişikliklerle eylülden itibaren karşınızsa olucaz..
sizce 6 türkce parca fazla mı olur :?:

görüşlerinizi bekliyorum.. ilgilenen herkese teşekkürler..

çiğdem.. osiris.. vokal

Yavaş yavaş grubun elemanlarıyla da tanışma imkanımız oluyor netten de olsa.(Artık zaten hayatımız net oldu :D).Gerçekten tanıdıklarımın doğrultusunda iyi niyetli müzikle uğraşan yetenekli bir grup.Yine bir sonraki konserlerine de gelicez tabi aksilik olmazsa.

tround_ demiş ki:
sizce 6 türkce parca fazla mı olur :?:

görüşlerinizi bekliyorum.. ilgilenen herkese teşekkürler.

O sizin bilceğniz iş valla,ama 6 yüksek değil.

Sevgiler..saygılar..Başarılar vs.

ozgun1907 demiş ki:
Yavaş yavaş grubun elemanlarıyla da tanışma imkanımız oluyor netten de olsa.(Artık zaten hayatımız net oldu :D).Gerçekten tanıdıklarımın doğrultusunda iyi niyetli müzikle uğraşan yetenekli bir grup.Yine bir sonraki konserlerine de gelicez tabi aksilik olmazsa.

Sevgiler..saygılar..Başarılar vs.

walla bi aksilik olmazsa biz de cıkıp babalar gibi müzünk yapcaz :LOL:

bu arada bi ara gruptan ayrılma düşüncem wardı, ama bunu ertelemiş durumdaym.. sebebine gelnce, birincisi arkadaslarımı yüzüstü bırakmak istemiorm, ikincisi bu grup tam bi sabır sınama grubu, bakalm daha ne kdr dayanıcam, merak ettm irademi :LOL:

Bugun Cıgdemle ve Adilcanla aynı sahneyi paylaşmaktan zevk duydum.Cok başarılı :D Osiris in tum elemanlarıyla tanıştııma da memun oldum :) Demolarınızı bekliorz ibo ;) annadın sen :D

Geri