Dispel Silence(Heavy/Thrash Metal)-Ankara

fotolar icin bi sey deil :)
umarım ii kareler yakalamısımdır...

bi dahaki sefere daha ii saat we calısmanız ile sizi
4 gözle beklicem ::)

bizi eglendirdiniz we ii vakit gecirttiniz...
hepiniz ayrı güzeldiniz.
kendinize ii bakın...

Onur ve Emre yorumlarınız için teşekkür ediyorum.. Ton olayına gelince : Bas da boğuk tonlar pek hoşuma gitmiyo ayrıca iced earth için gerekli tonu tutturduğumu düşünüyorum.. Ayrıca eleştirileride saygıyla karşılıyoruz Dispel Silence ı her konser daha iyi ve farklı repertuarla izliceksiniz..

Dispel Silence is coming for the freedom :metal:

Tona birşey demiyoruzzzzzzzzzzz :!:
Elindeki aletin üzerinden bile 3 tane farklı tonu yakayabilirsin :!:
Haberin olsun her parçada aynı tonla gitme ;)
Metal Bless You :metal

baterist_002 demiş ki:
fotolar icin bi sey deil :)
umarım ii kareler yakalamısımdır...

bi dahaki sefere daha ii saat we calısmanız ile sizi
4 gözle beklicem ::)

bizi eglendirdiniz we ii vakit gecirttiniz...
hepiniz ayrı güzeldiniz.
kendinize ii bakın...

Çok güzel resimler çekmişsin çok teşekkür ederiz (arada komikleride var :LOL: ) herşey için çok sağol!

Görüşmek üzere

sizi izleme fırsatını bulamadım yolcuda ama serkanı tanıdıım kadarıyla söyleyeyim re akortlu gitalarlada denense sesi fena olmaz,gerci biz bir sene boyunca hiç reden çalmadıydık ama:) olsunşimdi düşündümde ii olur...başarılar

Merhaba beyler. Davulcunuz askeri bandocuymuş sanırım. Ben konserin tamamını izleyemedim ama daha önce orada olan arkadaşlar davulcunun stick kontrolunun çok iyi olduğunu söylediler. Trampette ben de sorun görmedim yalnız crash tuşeleri bana pek tatmin edici gelmedi, bagetin ucu ile zillerin göbeğine doğru vuruyordu, ses az çıktı bundan dolayı. dediğim gibi konserin başından beri orada değildim, belki de o anlık bir olaydı bu. 3-4 kere böyle gördüm.

ilgin için çok teşekkur ederiz can;ama bu konudan necip anlar malum...soyledıklerini ileteceğim...bizi mutlaka konserlerinizden haberdar et olur mu...
saygılar........

Eywallah.....
Metallica - Fade to Black
Metallica - Seek and destroy
Metallica - for whom
Iced Earth- My own savior
Iced Earth- melancholy
Iced Earth- dark saga
Iced Earth- the hunter
Megadeth-paranoid
Megadeth-symphony
Iced Earth - i died for you

Bekleriz dier konserlerimize burdan duyurulacak hepsi zaten...

Haftaya hafta sonu ANDAC da bi gece düzenlemeyi düşünüyoruz... Bizimle beraber gecede çalmak isteyen,seyirci potansiyeli olan guruplar buraya yazabilirler...

Heavy metal için kafalar kopsun bu gece :metal: :metal:

Seyirci potansiyeli olan gruplar :!:
Bu söz söylenmez :!:
Ayrımcılık yapmamalısın haberin olsun :metal
Başarılar sizlere :!:

oyle de anıl piyasada grubum diye dolaşan,eleman we sarkı eksiği olan o kadar çok adam var ki...Ben daha önce senin bası diyvleadın soloyu çaldığı no ceroth grubumuzun yolcu konseri için buraya ilan verdiğimde "eleman eksiklerimizi sizden tamamlayabilir miyiz"diyenler bile olmuştu...böyle bir şeyle karşılaşmamak için yazdık anlayacağın

bunun için alternatif sözler biliyorsan söyle bir sonrakine onu kullanalım

Hoca ayrımcılık deil bu..

Üstüne üstlük ne demek istedigimide anliyan anlamiştir.. Alternatif bi gece olmadigini :metal :metal :metal :metal

Geri