Dispel Silence(Heavy/Thrash Metal)-Ankara

başarılar orda olucam repartuarda melancholy olmasın bu sefer ya tarihe geçin ilk melancholysiz metal konseri diye::D şaka şaka ne istersenz onu çalın...

ıyı dıleklerın ıcın tesekkurler yener....

begenılecegını umdugumuz bır playlıst hazırladık...

melancholynın olup olmadıgını da pazar goruruz artık;))

bır konser ıyısıyle kotusuyle gerıde kaldı...

1aylık bır calısmayla hazırladıgımız repertuarımızla umarız basarılı olabılmısızdır...

Dispel Silence yakında yeni konserlerle karsınızda olacaktır...

trash till death....

teknik bir sorun vardı sanırım.. biraz boğuk geliyordu.. gitarların sesi onun dışında guzeldi.. iyi eğlendirdiniz..başarılarınız dewamı dileğiyle...

Arkadaşlar Dün Ki Performasınızla,Çaldığınız Parçalarla ve Geliştirdiğiniz Coverlarla Yolcuyu Canlandırdınız :twisted: Herşey İçin Teşekkürler ;)

arkadaslar cok tesekkur ederız yorumlarınız ıcın...sızlere layık olabılmek daha basarılı olabılmek ıcın sureklı calısıyoruz...

megadeth bızım ıcın gercekten de cok ozel bır yere sahıp olan bır grup...bu nedenle megadeth yorumumuzun begenılmesı de bızı ayrıca cok mutlu ettı...yakında megadethten daha cok sarkı ıceren playlıstlerle karsınızda olacagız;)

sese gelırsek...acıkcası gıtar tonları benı de cok tatmın etmedı ama ne yalan soyleyeyım cok da fazla ugrasmadım cunku soundcheck ıcın harcayacagımız her dakıka sızınle daha az bırlıktelık demektı....

yolcudakı muhtesem seyırcıye tekrar tesekkurler;)

arkadaslarımız,sagolsunlar,bız sahnedeyken cok guzel kareler yakalamıslar...bunlardan derleyeceklerımızı yakında sayfamıza koyacagız...

ayrıca 2 ayrı kameradan alınan konser kayıtlarımızı da yakında upload edecegız...ılgılenenlere duyurulur.......

Bence ;

Deep Silence'ı yeni kadrosuyla ilk konserinde izledik...

Serkan aynı Serkan olmadık yerlerde scream atar falan biliyoruz zaten seni :twisted:
Melancholy de sesin yanlıştı ses olarak bazı sorunlar vardı sende o gün...

Erman, oğlum biraz daha çalışman gerekli...Ibanez bassla güzel bir tonda yakaladın aslında.Zaten o gitarla yakalabilecek en iyi tonlar,sende bir bassçı olarak bundan geri kalmadın.... :twisted: Atraksiyon yapacağım diye bazı yerlerde büyük hatalar yapıyorsun...Farkındayım sende show adamısın ama arada müzik kaçıyor işte ;)

Umut, çılgın gençlik :twisted:

Saçları düşürdün önüne çalıyorsun...tam olarak soloları atmaman bir avantaj gibi görünüyor senin adına.Destekli düzenden gittiğin için kötü bir ses gelmiyor.Beyendim açıkçası....Sololardan ritme dönerken bir iki aksadın onlarda zamanla gelişir zaten...

Mahmut, çok göze battın :evil:
Ritmler kaçtı bazı yerlerde ataklar tutmadı,temelde bir bateristin başına gelecek en büyük sorun olan duymama sorununu yaşadın.Anlaşıldı o da.Kötü günündeydin belkide...

Kısası arkadaşlar Serkan gurubu götürüyor,tonlar falan bayağa güzeldi aslında.Takır takır geliyordu çaldıklarınız...Kameraya çekip sonradan izleyip yanlışlarınızı görmeniz aslında her amatör gurubun yapması gereken bir olay...(Creeping Death solosu bayağa iyi olmuş Serkan :twisted: )

Konser böyleydi ileriki organizasyonlarda dinlemek ümidi ile yolunuz açık olsun başarılar :!: :!: :!:

waaaayyyyy be anılım

ne analız yaparmıssın bee walla hayretim şaştı derler ya aynen oyle yanı :LOL:

gerek kendı adıma gerekse grup arkadaslarım adına herhangı bır savunma yapmayacagım grup olarak tam bır odaklanmayla calısıyoruz yakında cok cok daha ıyı olacagız aslında daha da ıyı olmamız gerekırdı sahnede en azından son studyoda caldıgımız gıbı calsak sana pek malzeme kalmayacaktı ;)

analız ıcın tesekkur ederız dıkkatle degerlendırecegımzden suphen olmasın

analızlerının dewamını dılerız ;)

Arkadaşlar konserden sonra bi kaç eleştiri yapmak istedim ve eleştiriler bizi nasıl bir yere getirdiyse size de yardımcı olacağını düşündüm ve eleştirileri iyiliğiniz için yorumlayacağınızdan emin olarak bi kaç şey yazmak istedim ..

Konserin genelinde Dispel Silence grubu olarak ara ara ritim kaçıran fakat elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir grup olarak göründünüz.. Özellikle 1 aylık bir grup için gayet iyi bir performanstı ..

Serkan ın ritim/vokal yapmasından kaynaklanan vokal performansında bir düşüklük vardı .. Tam konsantre olamadın vokale .. Gitar ların gayet iyi geliyordu bir hata göremedm .. Yanlız gitarının sesi solocuyu bastırıyordu .. Sesle rtam iyi oturmamıştı .. Bu da ufak bir aksilik tabi .. Çalıştıkca daha iyi olacağından eminim .. Bu gruba çok emek verdin umarım istediğini elde edersin..

Her yiğidin farklı yoğurt yiyişi vardır.. Erman da çaldığı baslara attraksiyon eklemeyi seven birisi takdir ediyorum .. Fakat çok yerde kaçırdın bu sebeple ve çoğunlukla yanlış nota bastın .. Gitarın ve amifden dolayı çok sağlam bir tonun vardı.. Biraz daha şarkıya uygun ve sürükleyici çalman ve kaçırmamamaya dikkat etmen senin ve grubun için çok daha iyi olur kanaatimce..

Davulcu çok ritim kaçırdı .. duymama ile ilgili bir problem olabilir .. Ama genele olarak sizi zorlayan bir görüntü verdi .. Solocunuz snrm soloları bire bir atmıyor fakat grubun en iyisiydi bence...

Arkadaşlar eleştiriler bir grup için en iyi şeydir.. Yapıcı eleştiriler yazdığımı sanıyorum .. Bence bestelere ağırlık vermelisiniz.. Beste grubu olarak önünüz çok daha açık olacaktır..

Başarılar dilerim ...

Stay Heavy :twisted:

senın de dedıgın gıbı kadırcan 1 aylık bır grup ıcın,kı bu 2ser saatten 4 studyo calısması eder,cok cok ıyı bır performanstı...herkes sapkasını onune koyup grubunun kuruldugu gunden ıtıbaren 4.studyosundan sonraki halını dusunurse ozellıkle uyum konusundakı elestırı dozajında bıraz daha dıkkatlı olur sanırım

senın de dedıgın gıbı kadırcan 1 aylık bır grup ıcın,kı bu 2ser saatten 4 studyo calısması eder,cok cok ıyı bır performanstı...herkes sapkasını onune koyup grubunun kuruldugu gunden ıtıbaren 4.studyosundan sonraki halını dusunurse ozellıkle uyum konusundakı elestırı dozajında bıraz daha dıkkatlı olur sanırım...

bas konusunda da kendı adıma bır sey soylemek ıstıyorum...ben studyoda olsun konserde olsun ermanın bas calısından ana hatlara sadık kalarak aynısını calmamasından olsa gerek apayrı bır haz alıyorum...surası cok acıktır kı sahnede sov amaclı da olsa o slaplerı yapabılen adam tabları onune koyarak sarkıların aynısını rahatlıkla calabılır ama aynısını calmaması herseyden once Dispel Silence'ın tercıhı we muzık anlayısıdır...

konser ıcın werdıgımız emegın karsılıgı olarak emek wererek yapılan tum elestırıler ıcın cok tesekkur edıyoruz...yapılan elestırıler hareket noktası olmasa da ılerlenen yolda ılerleyıs bıcımını belırlemede onemlı bır olcudur bu nedenle olumlu olumsuz tum elestırılerınızı beklıyoruz...

:metalhead DISPEL SILENCE :metalhead

Kadirin anlatmak istediği adam yanlış çalıyordur.Ben Ermana bizzat söyleyecektim ama çıkışta kayboldunzu bir anda :twisted:

ses sıstemınden olsa gerek ben sahnede baslardan gayet keyıf aldım benım kulagıma da oyle belırgın yanlıslıklar detonasyonlar gelmedı bılmıyorum...arkadaslarım da benımle aynı goruste sahne onunde nasıldı bılemeyız tabıı

Geri