Kingus Blues Band (Blues)- Ankara

Uzuun bir sessizlik döneminden sonra Kingus yeniden toplanıyor. Tatil uyuşukluğu ve dağınıklığı sona erdi...

Konser, bar, beste gibi olaylara gircek Kingus en yakın zamanda.

Ve de artık Kingus daha da güçlü!!!

Artık sol açıkta, en bi clean tonlu delux stratta, sololarda ve vokallerde gönül dostu, eski arkadaşlarımızdan erman artık bizimle birlikte çalcak. Erman'la Kingus artık 10 kaplan gücünde.

Ermana hoşgeldin diyor, sezon açılışında görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.

kingus blues band 23 eylül cumartesi eymir gölünde..hepinizi bekliyoruz desek saçma olur taa eymire..tabi çalmak için gidiyoruz..piknik , bi buluşma falan söz konusu deil..geleneksel odtu eymir şenlikleri işte saygılar sevgiler bekleriz

En sonunda açıyoruz sezonu kendi adımıza senenin muhtemelen son yazdan kalma günlerinden birinde. Çok özledik çalmayı.

Yarın saat 2 sularında yolu Eymir gölüne düşenler sesi takip etsin...

Görüşmek üzere, sevgiler

en guzelinden bi konser oldu gercekten... organizasyonu yapan mt ye tesekkurler... hem ortam hemde hava acısından oldukca sanslıydık... sahsen orda calmaktan buyuk zevk aldım.. seneye tekrarı olur umarım!

Bu kadar özlemiş olcağımı ve bu kadar güzel gececeğini tahmin etmemiştim hiç gerçekten.

Sahneyi ve sistemi hazırlayan ekibe, şenliği ayarlayanlara, dinleyenlere eğlenenenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum ben de kendi adıma.

Benim için de en çok eğlendiğim ve woodstock havasındaki konserlerden biri oldu..

Zaman buludğumda fotolardan bi bukle upload etcem.

En kısa zamanda bir dahaki konserlerde görüşmek üzere.

Sevgiler...

04102006eq9.jpg

Geri