midi arabirimi

arkadaşlar bana midi arabirimi lazım -joystick girişini klasik midi'ye çeviren parça-. yazıcıoğlu'nda bulamıyorum bir türlü. yapımı da çok zor, nerden bulucam bunu?
bir internet sitesi olur ya da kadıköy civarında bir elektrikçi falan vardır bildiğiniz...
ne olur yardım edin!
teşekkürler.

Midi için joystick in kullanan kablolardan alacaksın. Bi ucunda iki tane yuvarlak, bağlayacağın alete uyan midi in out uçları öbür ucunda joystick girişine uyan bir uç. Benim evde kullandığım kablo öyle mesela. Yazıcıoğlundan almıştım. Yani bir ara parça değil, öyle bir kablo almalısın.

KaRaBaSH demiş ki:
arkadaşlar bana midi arabirimi lazım -joystick girişini klasik midi'ye çeviren parça-. yazıcıoğlu'nda bulamıyorum bir türlü. yapımı da çok zor, nerden bulucam bunu?
bir internet sitesi olur ya da kadıköy civarında bir elektrikçi falan vardır bildiğiniz...
ne olur yardım edin!
teşekkürler.

yazıcıoğlunda var en alt kata in, fiyatı da 20 milyon. aynen bu dediğini söyle, bundan bundan istiyorum de.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
pyramind demiş ki:
Midi için joystick in kullanan kablolardan alacaksın. Bi ucunda iki tane yuvarlak, bağlayacağın alete uyan midi in out uçları öbür ucunda joystick girişine uyan bir uç. Benim evde kullandığım kablo öyle mesela. Yazıcıoğlundan almıştım. Yani bir ara parça değil, öyle bir kablo almalısın.

hangi mağazadan aldığını hatırlıyor musun pyramind, çünkü ben yazıcıoğlu'nda bu tarz bi şeyi bayağı fazla aradım, bulamadım.

ak240new.jpg

aradığını bu şirketten bulabilirsin...
Bimel
Tel:(212) 347 75 40

istanbul-b.jpg

Taksim Tünel'de öyle mikserler falan satan bir yerden almıştım ben de bunu... PC midi kablosu.. Bilgisayar parçaları satan yerler yerine, elektronik müzik aletleri satan yerlere bakmakta sanırım fayda var...

Geri