Turkrock.com Ogame oyuncuları

'Forum Meydanı' forumunda therebelliousromantic tarafından 12 Mayıs 2005 tarihinde açılan konu

1. olayın bilgisayar oyunlarının tartışıldığı platformdan taşması ve 4. ve 5. evrenlerde ittifak arayışı içinde bulunan ogameci turkrockçıların bulunması nedeniyle buraya taşınmasını uygun buldum.
    nedir ogame?
    web tabanlı bir oıyun. ayrıntıları diğer arkadaşlaryazarlar zaten.

www.ogame.com.tr

darthseth 5.evren tendeosa
    darthluke 4.evren tendeosa

ittifak için önerilen isim turkrock veya turkrock.com
    katılımları bekliyoruz.

2. ogame oynayan arkadaşları bu başlık altında toplayalım. Turkrock ittifakı ya da onun gibi bişey kuralım.

3. 3.evren eXpert-Gezegen adı Utku
    4.evren eXpert-Gezegen adı Utku
    5.evren eXpert-Gezegen adı Utku

3.evrende acayip kasıyorum.4 ve 5te de biraz maden biriksin,bakacağız.. :D

Roth-Azad ve TheCeLL'i de bekliyoruz bu konuya :p

4. Evren 1 v e 3'te oynuyordum onları bıraktım.
    Evren 5, Roth-AzaD - Gezegen ado Epilogia..
    Benimde böyle bir ittifak planım vadı bence turkrock'tan bir ittifak kurarsak gayet sağlam olur (Baya bir kişi katılır gibime geliyor).

5. Abi koordinatları verir misin ?
    Ben 3,4 ve 5.evrenlerde varım.4 ve 5te yavaş yavaş birşeyler yapmaya başlıyorum.Yakın zamanda hepsine de kasacağım.Biraz zor olacak ama...

Bu arada 3.evrendeki Curs3 ittifağı,ETC ile dosttu,şimdi herkes o tarafa geçiyor,bilgilerinize...

Aynı zamanda diğer evrenlerde de yer açılmış.

6. Başlayıp,beni işimden gücümden ettiğini farkettiğimde eve bir internet alana kadar girmeme kararı aldığım oyun...Siz bi kurun ittifakı,tez zamanda katılıcam ben de:)

7. 5.evrende TRC adında bir ittifak kurdum.İsteyen herkes gelebilir.Eğer isterseniz ittifak ismini de değiştirebiliriz tabii :D

8. 4. evrende 5-6 gündür kasıyorum. 5. evrene bugün giriş yaptım. vatana millete hayırlı uğurlu olsun.

Expert koordinatlarını verir misin??

9. 5.evren= 1:138:5
    4.evren= 2:107:8
    3.evren= 2:137:12

5te de bugün başladım ama maden bayağı birikmiş.4te ise daha birşeyler yavaş yavaş...

10. Evren 3 ve 5 te KK (Heryerde olduğu gibi Kankardeşliğ) clanındayım. İsim Autopsy_Table..

Edit : Bu arada koordinat vermeniz sizin zararınıza olur.. Hani bir üstemdeki yazarın madenleri birikiyormuş.. Boş bırakmamak gerek :oops: :D

11. abi ne bu güsel bişiy mi oynayım mı nasıl oynanıo

lütfen 200. msj adına cevap verin

12. Klan sayısı 3 oldu. TRC, Xenon ve KK. Hangisi daha iyi?? ona göre bir klana girmek istiyorum.

13. Diğer sayfa oyunlarına göre güzel. Amacın gezegini kalkındırmak. Sana bi gezegen verilir sende maden kaynaklarını kullanarak binalar uydular gemiler yaparsın. Bence oyna zevklidir oyun. ogame.tr den girersen türklerin oyunlarına girersin .de yaparsan almanlarınkine ve uzar gider.

14. yok abi. bu oyun ittifaksız olmaz. Tabi ittifak üyeleri ne kadar sağlam bilemem..

15. TRC'yi daha yeni kurdum...Eğer TRC(TurkRock.Com)ye gelmek istemezseniz Xenon'u öneririm.

16. Benim madenlerim birikince orada kalmıyorlar zaten merak etme.Her evrende bir hesabımın olduğunu kim söylüyor ? IP check deaktive ettikten sonra istediğim kadar depo oluşturabilirim...

Sırf saldırıda çok şey kaybetmeyeyim diye roket silosu kurdum.Saldırı bitince de iptal ettim :D Gerçi zaten savaşı kazanmıştım ama :D Madenler birikiyormuş.
    Bkz.Geçmiş zaman eki mevcut cümlede.Hatta şimdiki zamanın rivayeti kipi mevcut ama ben geçmiş zaman olarak söyledim.

17. Kimse sana böyle birşey dememiş. :wink:

18. Autospy_Table
    sizin ittifakınıza arkadaş ile birlikte başvurduk.
    hem 4. hem 5. evrenlerde
    gerekeni yaparsanız seviniriz.
    darthluke(4.), darthseth(5.)
    alaybozan (4.) captain_pax(5.)

19. 3.evren hariç tüm ittifaklardan çıktım.Tek tabanca takılmak daha iyi gibi :)

20. Bensiz ogame başlığı mı olur ya! yoksa sizi kim soru yağmuruna tutacak hahahahahha! sorular geliyorrrrrr!! :D :D

1-ogame de tershane üretme linki yok bende bunun için ne yapmalıyım?

2-bilimsel araştırma merkezi kurdum kendime bu ne işe yarar? örneğin Enerji Teknigi linkine bastığımda sonucunda ne olur ya da Bilgisayar tekniğininin sonucunda?

3-Filo nedir? ne işe yarar?

4-Kristal ve metal deposu yapmasam ne olur?yaparsam sonucunda ne olur ?

şimdilik bu kadar...cewaplandırırsan sewinirim....

İyi çalışmalar....

(karindeshen sana ö.m atmıştım zaten)

Bu Sayfayı Paylaş