Müzik Dinlemek İçin Kulaklık

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda Baterist41 tarafından 31 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar . Ben kulaklık almayı düşünüyorum . Aklımda Sennheiser HD 449 var ama sizin önerebilceğiniz bir kulaklık modeli var mı bundan daha iyi ve fiyatı 500 TL den ucuz ? Teşekkürler şimdiden

2. dışarıdada kullanıcaksan kesinlikle beats by dre.biraz pahalı ama çok sık kulaklık.

3. beats by dre aşırı şişirilmiş bir kulaklık.Parasını hiç haketmiyor.O paraya müthiş kulaklıklar alabilirsin.

4. Grado igrado el yapımıdır çok uygun fiyatlıdır. Ve efsane bir markadır grado :) bilen bilir.

5. Parasını haketmediğine katılıyorum (ses ve kalite bakımından) ama o kadarda değil yani..O kulaklığı genelde aksesuar olarak kullanıyolar zaten :D

6. Teşekkürler

7. Audio Tecnica, m50. Tabii özellikle evde kullanım için.

8. Baktım kulaklığa güzel fakat parasını pek hakettiğini söyleyemem . Frekans aralığı geniş sadece o hoş . db düşük biraz .Empedans değeri 38 ohm aslında düşük bu fiyata . Ama güzel kulaklık beğendim açıkcası döner başlığı falan cazip gözüküyor.

9. Ne beats i ya gitar sesini verebilen en iyi kulaklıklardan markalarından biri (bence birincisi) Grado dur.

Kendimde Grado alessandro music series 1 kullanıyorum.Tavsiye ederim.

Sr60,sr80,sr125,sr225 ve üst serilere bakabilirsiniz.

10. Ben davulcuyum dostum bass özellikli arıyorum ve buldum da Sennheiser HD 518 . Kararım kesin zaten :D

Bu Sayfayı Paylaş