Konser için Şarkı önerileri lütfen

P

painkonan

Arkadaşlar orta seviyede müzik yapıyoruz. 200-300 kişinin karşısında yakında bir konserimiz var.

Rock tarzı çalıyoruz hareketli güzel parçalar tavsiyelerinizi almak için buraya bu konuyu açmak istedim çünkü şarkı seçiminde sıkıntı çekiyoruz.

Üzerinde çok uzun süre durulması gerekmeyen şarkılar olmalı çünkü konsere çalışmak için toplamda 5 tam günlük çalışmamız olacak sadece.

Yardımlarınızı düşüncelerinizi bekliyorum teşekkürler..

Yabancı da söyleriz diyorsan Franz Ferdinand-Take Me Out çalın derim dostum, biz de çok çalmıştık bir zamanlar. Eğer ki bir de dinleyici kitlesi şarkıyı biliyorsa tadından yenmiyor vallaha. :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim belirtmeyi unuttum ama yabancı olmayacak çünkü kitle çok yabancı dinlemiyor :(

Anladım, rica ederim. cacophony'nin dediği gibi Mor ve Ötesi candır, o da güzel bir seçenek.
Türkçe olacaksa illa Athena da iyi gidebilir.

dumandan kaptırın gidin :) (helal olsun,ah,en güzel günüm gecem) sonra 6 Saat - Lekeli Kollar diye güzel bi şarkı var onun eğer bulursanız tabını bana da yollayın :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler öneriler için yavaş yavaş birşeyler oluşmaya başladı. Daha fazla düşünceler bekliyorum

Geri