Karabasan (Boogeyman)

E

e_vanescence

Film bence çok güzeldi...ilk defa korktum diyebilirim..ama sahnelerden değil,efektler çok iyi kullanılmış...aslında sonlarına doğru karabasanı kapkara bi pelerin içinde korkunç bişey olarak hayal etmiştim ama kurukafaya benzer bişiy çıktı.. :) bi de izleyen arkadaşlara bişiy sormak istiyorum filmin sonunda bittikten sonra bi şarkı çalıyodu acaba kimin olduğunu bilen varmı?yardımcı olursanız sevinirim...

buradaki tepkileri görünce kendimden şüphe ettim.acaba ben farklı bir film mi seyrettim diye?ama eğer boogeyman sa eğer ki başka böyle vizyonda film yok BERBAT tı!sadece filmin başlangıcı iyiydi ama devamında canım çok sıkıldı ve hatta filmi yarıda bırakmayı bile düşündüm.

Vasat...Film de aşırı bir şekilde gerilime yer verilmiş...Daha doğrusu filmin her dakikasında insanı bunaltan aşırılıkta bir süreç var...Bir önceki sahneden sonraki sahneyi aşağı yukarı tahmin edebileceğiniz bir film...

evet sonu çok saçma ben hiç öyle beklememiştim sonunu...zaten devamıda gelmez bence

yaa kimse şu filmin sonundaki şarkı kimin bilmiyomu yaa bi yardımcı olun öğrenmem lazım..arkadaşın teki sorup duruyo...

Ben hic begenmedim filmi, korktugum falan da olmadi. Cok sasirdim burdaki elestirilere, gercekten berbat bu film, neresini begendiniz anlamadim. Tamamen vakit kaybi diyebilirim..

Geri