10 yaşındaki resim dehası Akiane

gal_03.jpg

Akiane adlı Litvanya asıllı Amerika'lı bir kızın sitesi. Kız 10 yaşında olmasına rağmen inanılmaz bir resim yeteneği var. Kendisi hakkında daha fazla bilgiyi

www.artakiane.com

adresinde bulabilirsiniz. Gerçekten inanılmaz. 8O

Ben de gazetede görmüştüm.Bulunmaz bir yetenek..3.göz denen bu olmalı.Türkiyede'de böyle olup harcanan ve de keşfedilmeyi bekleyen pek çok gencimiz var :?

Güzel Sanatlara gidenler camlardan atlasın...Hilkat garibeside değil bilader gayet şeker bir kız...Allahım elin Litvanyalasına herşeyi veriyon bize bir gitar yeteneği başka bişey yok..oFOFOFFfff

küçükken bize anıt kabir çizdirirlerdi onu bile zor çizerdikki resim oretmenim anıt kabir ve asker figürlerimi beğenirdi(büyük yalan)...
resim yeteneği böyle bişii demekki..

akinu demiş ki:
gal_03.jpg

Akiane adlı Litvanya asıllı Amerika'lı bir kızın sitesi. Kız 10 yaşında olmasına rağmen inanılmaz bir resim yeteneği var. Kendisi hakkında daha fazla bilgiyi

www.artakiane.com

adresinde bulabilirsiniz. Gerçekten inanılmaz. 8O

Akinu bişey sorucam: Ekşisözlüğe girdin de "akinu" kelimesini arattın, sana "yok böyle bişii, lakin şunlar var belki yardımcı olur" gibi bi cevap geldi de içlerinde akiane de vardı. Sen de girdin, araştırdın ve beğendin. Sonunda da buraya mı yazdın? Fotoroman gibi oldu hikaye de :LOL:

Geyik yapıyorum, ama gerçek olabileceğini de düşünmüyor değilim :D

Gezdim sitesini bu arada, olağanüstü!

picasso dan bi farkı bu kız o picasso ama gelecegi onun kadar parlak ama calıstıkları temalar farklı isallah buyudukce bu yetenege sahip cıkılır... benim tek soyluyecegim da vinci de de oldugu gibi ilahi bi guc yada uzaylılar felan kacırmıstır:)

Zelenhgorm demiş ki:
Akinu bişey sorucam: Ekşisözlüğe girdin de "akinu" kelimesini arattın, sana "yok böyle bişii, lakin şunlar var belki yardımcı olur" gibi bi cevap geldi de içlerinde akiane de vardı. Sen de girdin, araştırdın ve beğendin. Sonunda da buraya mı yazdın? Fotoroman gibi oldu hikaye de :LOL:

Geyik yapıyorum, ama gerçek olabileceğini de düşünmüyor değilim :D

Gezdim sitesini bu arada, olağanüstü!

Zuhahha daha neler :D Yok başka bir yabancı müzik forumunda bunun hakkında başlık vardı orda aldım.. Ama hikaye güzel :D

Geri