Serin

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda oas tarafından 16 Mayıs 2005 tarihinde açılan konu

1. oas

oas

6
    0
    300
    Serin(eski adıyla Crackwise) 2000 yılında Artanç Savaş(vokal), Kaan Öner(elektro gitar), Anıl Gürol(elektro gitar), Cankut Aksoy(bas gitar) ve Hayrullah Canbazoğlu(davul) tarafından kuruldu ve kurulduğu günden itibaren kısasüre içerisinde çok sayıda lisede, üniversitede, partide, şenlikte ve barda sahne aldı. 2001 yılında canlı yayınlanan bir tv şovuna konuk
    olan grup, aynı yıl Kadıköy Belediyesi'nin Özgürlük Parkı'nda
    düzenlediği yılbaşı partisinde Athena ile birlikte yer aldı. Düzenli
    çalışmalarına ve konserlerine devam eden Serin, 2003 yılında İstanbul
    Erkek Lisesi adına katıldığı Kasdav Müzik Yarışması'nda en iyi erkek
    solist dalında birincilik kazandı. 2004 yılında elemanlarının
    üniversite hayatlarının başlamasıyla beste çalışmalarına ağırlık
    veren ve oldukça olumlu tepkilerle karşılanan ilk demosunu tamamlayan
    Serin, son aylarda çoğu hafta birden çok canlı performans sergileyerek
    üniversite çevresinde aranan bir grup haline geldi. Genel olarak
    alternatif rock olarak adlandırılabilecek bir tarza sahip olan, beste
    çalışmalarına ve konserlerine yoğun olarak devam eden Serin, 31 Ocak
    2005 gecesi Türkiye'nin en büyük açıkhava partilerinden biri olan
    Suadiye Parti Alanı'ndaki Maximum Parti'de yer aldı. Halen cuma geceleri Bronx'ta sahne alan Serin'in son aylarda canlı performans sergilediği bazı mekanlar; New Yorker(Balo Stage), Hamam Xtra Club, Yeditepe Üniversitesi, Sabancı
    Üniversitesi, Olimpia Wish Club, Galatasaray Üniversitesi vs...

2. oas

oas

6
    0
    300
  3. Başarılar :)

4. oas

oas

6
    0
    300
    teşekkürler, bekleriz konserlere:)

5. oas

oas

6
    0
    300
    http://www.soundclick.com/serin adresinden bazı şarkılarımızı indirebilirsiniz.yeni kayıtlar da yakında eklenecek.şarkılar hücum kayıttır.

6. 2 Şarkınızı indirip dinledim, müziğiniz genel olarak klasik yapıda alternatif rock, pek bir özellik bulamadım :) Vokalistin çok iyi olduğunu umuyordum ama söyleyiş tarzı bana biraz itici geldi, ama olaya bir hakimiyeti olduğu da belli. Kanal kayıtlarda daha başarılı olacağını düşünüyorum :)

Kolay gelsin başarılar...

7. -Serin -

30 Eylül de Yeditepe Üniversitesi 'nde

1 Ekim Cumartesi RockStar Bar (Hayal Kahvesi Sokağı) da sahne alacak.

8. Grup hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz burdan arkadaşlar.. yapıcı yıkıcı her türlü eleştriye açıgız.. Elimizden geldigi kadar da hepsine cevap vermeye çalışıcaz..

9. başarılar diliyorum şimdi kaydınızı indiriyorum.konserinizede gelmeye çalışacağım..

10. ilgin için çok saolasın.. websitesi çok yakında aktif olacak.. Ordan video, mp3 ve bestelere ulaşabilceksiniz..

11. 8 Ekim Cumartesi gecesi Büyük Parmak Kapı Sokakta (Hayal Kahvesi'nin Sokağı) Rockstar Bar'da saat 21:30 da tekrar sahnedeyiz arkadaşlar.. Bekleriz..

12. oas

oas

6
    0
    300
    9 ekim pazar taksim balo stage'de(eski new yorker) sanalkulup.com'un davetlilere özel açılış partisinde çalıyoruz. davetiye kazanmak için sanalkulup.com'a önkayıt yaptırmak gerekiyor.

13. Serin 11 Kasım Cuma günü saat 21.45 'de Beyoglu Hamam XTRA'da ...

Giriş ücreti 5 YTL. (1 Bira ücretsiz).

14. [​IMG]

15. 2 Aralık Cuma Gecesi Bronxtayız 3 Aralıkta oldugu gibi :) Afişimiz aşagıdadır..

16. 2 aralık ne yazık ki dolu bir gün ancak hayrullah muhakkak gelicem bir gün.
    seni sahnede görmem lazım artık:)

17. canın saolsun cnm başka bahara ;) nasılsa izlersin bi gün öyle veya böyle.. 2 gün parti var üst üste .. Buluşmaya gelmiosun sanırım cumartesi günü.. O gün parti olcak çünkü sahne alcaz akşamına , dinlerdin gelseydin. Saglık olsun :) Ama sahnede tanıyamayabilirsin :p

18. 3 Aralık gecesi Bronx'daki partinin ardından saat 00.00 'dan sonra Gitar Bar'da (Eski Gitar Cafe) sahne alıyoruz.. Sevenlere duyurulur..

19. dün gece Bronx ta orda olan insanlara çok güzel vakitler geçirttiklerini düşünüyorum, burdan selam ve teşekkürlerimizi yolluyoruz..