Ev için amfi önerisi max 1200tl

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Tufann tarafından 5 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

1. Tufann

Tufann

26
    1
    5
    Sadece evde kullanacağım vede belki küçük çaplı açık hava konserlerinde ama şuan öyle bir durum yok ,çaldığım tarzlar garry moore,zakk wylde ,jimi hendrix arada satrani,vai , marka olarak kafamda fender,blackstar falan varda ama yinede sizin önerilerinizede ihtiyacım var ,Son olsun istiyorum yani en azından bir süre için .Şimdiden teşekkür ediyorum önerileriniz için.Dediğim gibi limit 1200 ama 100 tlk falan oynayabilirim

2. Tufann

Tufann

26
    1
    5
    Başlık lambalı amfi olacktır eksik yazmışım

3. Forumda başlığı da var.
    Kesinlikle Blackstar ht5

4. "akilımda fender blackstar var" yazmışsın ama dediğin adamların hepsi marshall kullanıyor

VanHalen bunu beğendi.
  5. Laney LC/VC 15'leri de bir araştırın..

6. Tufann

Tufann

26
    1
    5
    santana dediğim adamların hepsi marshall mı kullanıyor bi vai marshalla hiç görmedim ben genelde carvin ben çaldığım tarzları söyledim onlar ne kullanıyor diye sormadım ayrıca steelstring ben şahsen ht1 kafa kabini denedim ht5 ev için biraz fazla olmaz mı ya

7. tamam vai dışındakilere bak alayı Marshal kullanıyor

8. Tufann

Tufann

26
    1
    5
    o zaman ev için marshall ne önerirsin santana 50w nasıl olur?

9. valla tufan kardeş marshall hakkında çok bilgim yok ama hep mg serisinden uzak dur derler.

10. Blackstar amfiler Marshall tabanlı amfilerdir. Ton olarak Marshall (tabi bunu söylerken kelimenin tam anlamıyla Marshall'lardan - JTM, JMP, JCM vs. - bahsediyorum, transistörlü oyuncaklardan değil) amfilere çok yakındırlar. Zaten kurucuları da 2 eski Marshall tasarımcısı. Ayrılıp kendi firmalarını kuruyorlar.

11. Dostum zamanında Carvin Legacy kullanıyordum. Bazen onu kapatıp saatlerce MG50 çaldığımı bilirim. Şahane bir amfi. Ev için de çok çok ideal. MG'den uzak dur diyenlere aldırma sen. Senelerimi verdim MG serisine. Neredeyse tüm tarzları yapabileceğin, kolay sertleştirip yumuşatabileceğin bir amfi. ;)

12. VOX 1 wattlık bir modeli var, süper. kombo 10 inçlik, kafa kabinli modelinde kabin 12 inçlik. Çok beğeniyorum.

Bu Sayfayı Paylaş