Tiktak

ya ben yüxexes'te röportajlarını okudum, geçen nr1'da da gördüm... adamların müziğini merak ediyorum.. konuşmalarını çok beğendim. acayip iyi laflar ediyorlar. ufak bi sempati sunmadı değil hani.. bi bakacağım açıkçası... azda sertse daha ne olsun :)

peaceman demiş ki:
heryerde bu grubu arıyorum ama bulamıyorum ya..

24 Haziran cuma aksami saat 23'de, gitarda Erkin Peprek ve Deniz Ilgar, basta Erman Seven ve davulda Evren Arasıl’dan oluşan TikTak grubu Balans'ta sahne alacak.

Yazla birlikte sevenlerine kendi şarkılarıyla hitap edecekleri bir çalışma içine giren tikTak toplulugunu Balans’ın özel ortamında dinlemek büyük keyif olacak... http://www.balansmusichall.com

İstiklal Cad. Balo Sok. No: 22 Beyoğlu/İstanbul
Tel : 0212 251 70 20

RockIstanbul'daki performanslarından sonra geçen cuma da Beyoğlu Balans'ta harika bir ortamda sahne aldılar. Her ortamda dinleyenlerini etkiledikleri ve pozitif enerjilerini ilettikleri belli oluyor

performansını görmediğim için o konuda birşey demek istemiyorum ama çıkış parçasına baktığımda daha pek çok şeyi aşıp yer altından su yüzüne çıkmalıydı dedim.
albümü dinlediğimde fikrim değişebilir de

gayet başarılı bir grup.. yakında hakettiği yerlere gelecek.. rockistanbul ve balans performansları oldukça başarılıydı...

4-5 sene önce genç tv'nin alternatif diye bi albümü vardı. o zaman tiktak çok hoşuma gitmişti. O albümü çıkarmışlar yeniden. Albümü de hevesle aldım ama sevmedim, çok sıkıldım verdiğim paraya acıdım. Çok tekdüze.

Rock Istanbul da hic beklemedigim kadar iyi caldiklarini dusundugum bi grup kendileri!!!Ozellikle bateristleri baya bi saglam caldi diye kaldi aklimda gecen sure icinde!!Ama sarkilar banada biraz ayni gibi geldi konserde!Zaman gectikce diger albumlere bu olay ortadan kalkcaktir heralde!!

yokya alternatif baya iyiler arkadaşlar tiktak'ın flu,masal,tiktak şarkılarınızı dinlemenizi öneririm.. Dost şarkısını sevdiyseniz eger fazla agıra kacmayalım diosanız

Dün Hayal Kahvesinde gerçekleşen konser yoğun ilgi çekti. Ayrıca Tiktak grubunun Oyun adlı parçasına çekilen yeni klibin bugün Dream Tv Yüxekses'te Premier'i var.
Çok ilginç ve dikkat çekici etkiler doğuracağı tahmin edilen ve 2D Animasyonu kullanılan klip; Erkin Peprek, Cezmi Kardaş ve Seda Alkoç'un katkılarıyla sunulacak...

Sound açısından kulakların pasını siliyorlar bence..

sonsuz destek diyorum..

İzmir konseri için bir gelişme olursa çok seviniceğiz..

Geri