Maximum 1500 tl elektro gitar önerisi

'Elektro Gitarlar' forumunda elektroking tarafından 11 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

1. Maximum 1500 tl ye her tarza gidebilecek gitar önerisi bekliyorum .

2. Tufann

Tufann

26
    1
    5
    Prs te indirim var Do-Re müziktte bi bak derim

LordWanteD bunu beğendi.
  3. Arkadas dogru soyluyor , belirli bir tarza takılmayıp her tarza giden bir gitar bakıyorsan PRS'lere bakmak sarttır ;)

4. up

5. Her tarza gidecek derken rock ve metal türlerine gidecek bir şey arıyorum .

6. washburn wv40v o paraya alınacak en iyi gitar

7. prs se lerden uzak dur derim (usa üretimlerden bahsetmiyorum). denedim hiç birşeye benzetemediğim bir gitar ne yazıkki.

8. Tufann

Tufann

26
    1
    5
    xhornetxx bence çok önyargılı davranıyorsun http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=9066&gid=2379 bu ürünü 4 5 gün önce denedim do-re müzikte 45 dakika falan çaldım ve çok hoşuma gitti ve her tür tonu yakaladım diyebilirim çok güzel gitarlar ama arada kötüsüde çıkabiliyor şans işi biraz aynı bazen mex fenderlerin tonunun americ. daha iyi olması gibi birşey sadece yanlış yönlendirme olmasın diye yazdım :)

9. Yok ben bir gitarı amfiyi yada pedalı denemeden asla konuşmam. Gitarı do-re müzikte denedim kızıltoprak mağazasında blackstar amfiyle çok karaktersiz saçma sapan bir gitardı hiç beğenmedim. Bu işler zevk renk işi aslında...

10. 2. el gibson les paul almanı öneririm.

11. Tufann

Tufann

26
    1
    5
    Ya evet öyle biraz gitarına göre değişebiliyor dediğim gibi

12. Bende Godin Session + Seymour Duncan JB manyetik modifiyesi öneririm. 1200 tl ye falan da en fazla çözersn işi

13. Godin Session kesinlikle. Uzerine de para kalir manyetik alirsin veya kurarsin cilingir sofrasını :p

14. Arkadaşıma yeni bir gitar bakarken bu sıralar swing lere gözümüz çok takılır oldu. Youtube dan birkaç review izledim ve ben açıkcası çok beğendim. Henüz elime alıp çalmışlığım yok ama. Özellikle bridge manyetiğinin çıkışı yüksek diğer single lar ise Fender karakterinde. Her yola gelebilecek bir gitar. Ağacı içinde amerikan kızıl ağaç diyorlar. Bence denemekte fayda var. Bu arada üzerinde birde piezo manyetik var.

http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=12434&gid=165

Bu Sayfayı Paylaş