Notlike

Beyler konser biraz zorlu oldu dimi? Çok geç çıktınız ve soundcheck çok uzun sürdüğü için biraz seyirciyi yordunuz.
Bir başka eleştiri: basın teli kopsa bile şarkıları yarıda kesmeyin. Bu en büyük hatadır.
Son olarak Muratcım Iron Maiden ve metallica'yı Brutal Vokalinle güzel söyliyebliyorsun. Bunu daha önce stüdyoda da gördüm. fakat seçtiğin parçaları çokkötü söyledin kusura bakma. La Bamba hariç hiçbiri olmadı. Kusura bakmayın. Çok çalışmak lazım.

slm arkadaşlar o akşam çıkan biz diiildik öncelikle bunu söyleyim .moralimiz sıfır bi şekilde sahneye çıktık,ve üstüneüstlük sahnde hiç bu kadar aksiliği bir arada YAŞAMADIM .Zaten sahneye cıkmadan önce bazı insanların saçmalaması ayrı bir olay .nese yıne de elmızden geldiğince NOTLIKE olmaya calıştık (ki beceremesekte ).Ayrıca organızasyon yapan kişiyide ayrı kutlamak gerek ,ne reklam var ne bşi ,nerdeyse benden giriş parası alacaktı.BRAVO.bu arada voltron desteklerınden dolayı ben kendi adıma teşekkür ederim (özellıkle basslarını bana ödünç verdıkleri için ).ayrıca msg atan arkadaş sanırm dıkkat etmemış bass devam ettı sahnede parcayı kesmedı .bi oktav inceden devam etmeye çalıştım.dediğim gibi grub akşam NOTLİKE OLAMADI.AMA MERAK ETMEYIN FINALLERIMIZ BITMEK üzere ANKARAYI SALLIYCAZ HABERİNİZ OLSUN

Bu arada 2 hafta sonra BİZİZ ROCK BAR da
SALI saat 22:00 dan 02:00 a kadar NOTLİKE sizlerle olacak işaaalah, herhangi birimiz ölmessek.

umarım bir daha bu kadar çok sorunla karşılaşmazsınız da gerçek notlike'ı izlemek nasip olur..
organizasyonu ben de kınıyorum, bi kere giriş ücreti olarak 5 milyon alıp da bu fiyata içki dahil etmemeleri çok kötü.
abi o kadar öne gelip kafa salladık for whom the bell tolls'u yarıda kestiniz ya :)

vokal !!

Pus demiş ki:
Beyler konser biraz zorlu oldu dimi? Çok geç çıktınız ve soundcheck çok uzun sürdüğü için biraz seyirciyi yordunuz.
Bir başka eleştiri: basın teli kopsa bile şarkıları yarıda kesmeyin. Bu en büyük hatadır.
Son olarak Muratcım Iron Maiden ve metallica'yı Brutal Vokalinle güzel söyliyebliyorsun. Bunu daha önce stüdyoda da gördüm. fakat seçtiğin parçaları çokkötü söyledin kusura bakma. La Bamba hariç hiçbiri olmadı. Kusura bakmayın. Çok çalışmak lazım.

şimdi 1.si ben brütal vokal yapmıyorum yapanı dinlemem de sevmem de ayrıca o gün hakkaten herşey çok kötüydü konsantrasyon denen şey sıfırdı ... seçtiğim parçaları kötü söylediğim konusuna pek katılmıyorum evet o gün ben de kendimi beğenmedim yine de kötü de söylemedim ama çooooooooooooooook daha iyisini yapabilirim ayrı konu ayrıca sarhoştum :LOL:

bu arada dede yanlış yazmış konserimiz bu salı yani 7 haziran'da saat 10:30da başlıycak direk bar programı tarzında olucak ....

bekleriz...

hocam bence öyle öğürme, bikaç yıla gerçekten sesin kalmayacak, yazık olacak... yalnız şaşkınlıkla söylüyorum, gayet eğlenerek dinledim. la bamba hele tuz biber oldu :)

seelaamm
arkadaslar öncelikle belirtmeliyim davulcunuza aşığımmmmm.....

elimde değil napıyımm, aşığım iştee :LOL:

ben not like i dinledim.burada yapılan olumsuz eleştirileri hakettiklerini düşünmüyorum.her grup olumsuzluklarla karşılaşır.salı günü gerçek not lıke ı dinleyeceğimizden eminim. BAŞARILAR

Yorumlarınız ve ilginiz için teşekkürler...Salı günü olan konser gurub açısından gayet iiidi diyebilirim .5 günde repertuarı 2 ye katlamak kolay olmadı(final haftamız içinde)ama yine bikaç aksilik yakamızı bırakmadı.Sistemde sorun olmasına karşın bunu kendi üzerimize alıyoruz.Artık daha kaliteli organizasyonlarda NOTLIKE olcak ...

Notlike-Gallows

bizizde geçen son iki konserde sahnede başımıza gelmedik aksilik kalmadı.salı günkü konserde yine teknik problemler peşimizdeydi.ben iki parçada solo çekerken voltaj düştü ve amfilerin sesi kısıldı.mikrofon gitti birkaçkez.fakat herşeye rağmen yeni coverlerimizla oldukça iyiydik.

Notlike-Gallows

Notlike vokalinden ve vokalinin tarzından son derece memnun arkadaşlar.ayrıca vokalimiz böğürmüyor.notlike kendine has bir tarzı olan sert bir gruptur.çaldığımız en hafif parçaları bile full distortion çalıyoruz. eğer dikkatinizi çektiyse ritmler ve sololar tamamen orjinalden farklı ve sertleştirilmiştir.La bamba,join me in death,ölüm gibi parçalar buna örnek gösterebileceğimiz en dikkat çekici parçalar.vokalimiz bu kadar sertleştirilmiş parçalar için yumuşak bile denilebilecek bir ses kullanuyo.notlike'ın vokali şu an ankaranın en iyi vokallerinden biri.

şu an için demo ve videoya zamn ayıramıyoruz ... merak eden arkadaşları konserlerımıze bekliyoruz kısa zamnda da kayıt dinleyeceksiniz ...çok büyük olcak iddialıyız

Geri