Gates of Eternity (Tarz?)Şehir?

Gates Of Eternity:
Vokal:Seçkin SARPKAYA
Gitar:Soykan AYDIN
Gitar:Hakan KAMALI
Bass:Özgür DEMİR
Davul:Ozan Deniz KARAMAN

Grup 18 Ocak 2005 tarihinde Seçkin ve Soykan tarafından İzmir’de kuruldu.Farklı elemanlar ile çalışan grup kurulduğu tarihten itibaren başta İzmir olmak üzere İstanbul,Eskişehir,Manisa,Uşak gibi şehirlerde sahne aldı.Grup Mayıs ayında ilk demosu “Storm Behind The Gate” i yayınladı.Ayrıca grubun “Live Chaos Compilation” dvdsinde bir adet videosu bulunmaktadır.Grup çeşitli eleman değişikliklerinden sonra Kasım ayında yeni demosu “A New Level”ı yayınladı.Sınırlı sayıda basılan demonun satışı sadece konserlerde yapılacaktır.Grup çalışmalarına ve konserlere devam etmektedir.

İletişim:
[email protected]
(Efe Karadağlı-menajer)

[email protected]
www.myspace.com/gatesofeternity
www.gatesofeternity.anatolianrock.com

Gates Of Eternity - A NEW LEVEL demo download link

Bu linkten tüm A NEW LEVEL demosunu indirebilirsiniz:

http://rapidshare.com/files/2843467/Gates_Of_Eternity_-_A_New_Level.zip.html

GOE_promo.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
yazın çok güzel planlarım var gelmesini düşündüğüm bir sürü grup var ayrıca izmir li kanka gruplarımız var bunlarla bir festival olayı düşünüyorum eğer olursa çok iyi olur :) grubun bir kaydı var ancak çok kötü yanlız öylesine bir dinlemek isteyen olursa benle iletişime geçebilir

Bende dinledim gerçekten seçkin vokali müthiş.Gitarlarda soykan ve sidar işi bitiriyorlar.Onur deseniz twin'lerle gökleri gümbürdetiyor.Köksal ise geçici olarak gelmesine rağmen gruba çok çabuk adapte olup herşeyi bitirmiş.Her şeyiyle 4-4''lük bir grup.Black Metal sevmesemde gerçekten güzel çaldıklarına inanıyorum.Kısa zamanda gerçekten çok iyi işler yaptılar.Umarım ileride çok çok başarılı olurlar.Herkes bence gates of eternity'e bir kere şans vermeli inanın hiç pişman olmayacaksınız...

Alaz teşekkürler :) 23 Haziran Cremate-Gates of Apeiron-Diabolical ve Demogorgan konseri Opus bar bekleriz (Black Metal günü :))

arkadaşlar ben gates of eternity gitaristi soykan.23 harinda opus2ta konerimiz var.ancak efe kardeşimiz bi hata yapomış yazarken.konserde diabocal yok.revenloft var.konserde 4. grup olarak çıkıcaz.yarın afişler asılıcak.hepinizi bekleriz.kosnerde sırf black metal grupları yer almıycak.o yüzden black metal günü diye adlandırmak yanlış olur.konserde görüşmek üzere.hepinizi bi önceki konserde sözverdiğimiz gibi immortal ile kudurtmaya çağırıyoruz

arkadaşlar bir yanlışlık olmuş soykan doğrusunu söylemiş konsere bekliyoruz şu öss geçince zaten demo kayıdına başlanacak İzmir içi ve dışı konserler başlıyacaktır

biz moonfall olarak 23 ünde ordayız ve ben daha gates of eternityi izleme fırsatı bulamadığım için sabırsızlanıyorum :p

kayıtlar çok yakında ama 23 haziran daki konserde kayıt yapılıcak sanırım videosunuda mp3 halinide koyarız internete ayrıca eylül ayında ankara yolları gözüküyor bekleriz :)

arkadaşlar grubun yeni bass gitaristi Ahmet Ali.ve artık grubun kadrolu bass gitaristi.23 hazirandaki metal mind fest'te Ahmet Ali gates of eternity ile ilk konserine çıkacak.kardeşimiz kadar yakın olan köksala yardımlarından dolayı çok teşşekkür ederiz ve grubu diabolical ile başarılar dileriz.

evet konser geçti geçelim yorumlara :D
-saat 1 de başlayacak konser 3 de başladı her zamanki gibi :D
-opus u pek beğenmedim ben bir giriyorsun bilardo masaları falan iki tane led zeppelin fotosu oof dedim bi baktım sağına limp bizkit ve linkin park var üst kata çıktık konser alanı çok güzel ama sahne acaip küçük onunda üst katı var
-ses sistemi kötüydü beğenmedim bi grupta iyiydi birinde kötüydü falan neyse
-ilk olarak sahneye cremate çıktı erkal abinin doğum günüydü kutlu olsun :) bildik cremate iyiydi fena değildi sevmiyorum ama müziklerini başım ağrıyor biraz kafa salladım o kadar :)
-sonra demogorgan çıktı onlarda fena değildi işte gothic-doom-black zaten tarz işte çaldılar indiler falan sonra
-gates of eternity sahnede sidar ve seçkin makyaj yaptılar soykan da sadece gözüne kalem çekti :D
ilk şarkı başladı nasıl ilgi var anlatamam kafam kopucaktı :D böyle millet bi soykan a bi seçkin e mosh çekiyo soykan ın yanındaydım merdiven vardı ordan sahneye çıktım kafa salladım falan sonra pogo çıktı katılayım diye gittim pogo bitti bi baktım yerimi kapmışlar :D sonra arkada salladım kafamı seçkin acaip iyi bir vokal ve acaip iyi gaza getiriyor milleti sidar ın yanına gittim böyle bacağını tuta tuta kafamı salladım falan :D bi ara soykan amfi nin üstüne çıktı orda çaldı o çok hoştu suffering şarkısında soykan ın bi solosu var şov :D bi üstten bi alttan tek elle falan böyle anlatamıcağım şeyler :D acaip gaza geldi millet zinar sahneye çıktı ordan atladı bi tur yaptırdık falan sonra bi eleman daha atladı falan ama onu taşıyamadık :D en son sidar ın ordan sahneye çıktı kafa salladık beraber falan konser bitti baget ti pena ydı herşeyi topladım gene abi o sırada meğer seçkin de atlamış izleyicilerin arasına onuda turlatmışlar :D süper bir gündü konserin en iyi grubuydular gene kesin herkes böyle düşünüyorki bu ilk konserleri yani :D 5 aylık bir grubunda bir sürü bestesi var harika
-sonra necromancet çıktı vokali değiştirmişler iyi olmuş baya bi sorun yaşadılar ama ses le ilgili birde çok çalışamamışlar son kadro ama fena değildi yani sonra çıktım gittim ben çok güzel bir gündü gelen varsa o kırmızı B.C RICH soykana ait :D
Yiğit arkadaşımız kameraya çekti konseri ama Killer N' Rose a girerken pil bitmiş birde kaydetti mp3 olarak herşeyi koyucam buraya elime ulaştımı playlist şöyleydi
Gates of Eternity - Sorrows of the Moon
Marduk - Dark Endless
Gates of Eternity - Dark Scream of Flames
Immortal - Tyrants
Gates of Eternity- Killer N' Roses
Rotting Christ - Among Two Storms
Gates of Eternity - Suffering
Marduk - Dracul Va Domni...
unuttuğum yok sanırım
çok süperdi ya ama başlığa olan ilgisizliğe şikayetçiyim :( ben bu grubun fanıyım abi :D

Geri