CanŞengün

Lütfen bkz.
forum kuralları 'nın 9. maddesi:
9) Herhangi bir kişi yada eser ile ilgili başlık açıp sadece "evet ne düşünüyosunuz?", "başka söze gerek varmı buyrun yazın", "bu grubu dinleyen varmı?" gibi girişler yapmayın. Mutlaka başlık konusu ile bilgi verip kendi görüşlerinizide belirtin.

benim ilk gitar hocamdı kendisi ne güzel zamanalr geçirmiştik... Bu Can hocanın 2. albümü denebilir ilk albümü Hakan Caneroğlu ile birlikte ŞARA adı altında çıkmıştı yıllar önce.. çıkış şarkılaır Beni unutma adlı bir şarkıydı başarılı bir studio gitaristidir....

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sonunda buraya yazmaya fırsatım oldu, ben albümü çok beğendim, daha fazla gitar ağırlıklı bir albüm beklediysemde müziğindeki modulasyon zenginliği Toto, Rainbow, Van Halen gibi baba grupları aratmayacak kalitede. Kendisine "Modulasyonların Efendisi" adını verdim gitti :) Albümü dinlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Can'ın yerinde olsaydım en son klip çekeceğim şarkı Yeter olurdu heralde, albümdeki vasat şarkılardan biri bence, dinlemediyseniz Dostum'sun ve Ayakkabılı şarkısını dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim ;)

Valla ben yeter parçasına hasta oldum, şahane bir parça bence. Albümünü de dinledim bence çok iyi müziklere imza atacak ayrıca ne kadar gitarı var öyle albümde göstermiş bir çoğunu, çok şaşırdım..

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltirmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

ya bu can şengün iyi müzik yapıyor çok aşırı sevmesemde severim yani iyidir

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Adam yıllarca uğraşmış, süper bir albüm çıkartmış. Bize de dinlemek düşer. Ben dinledim. Çok güzel olmuş.

albümde yeter kadar akılda kalıcı başka bi parça yok ama 'dua' ve ''seninle'' gibi güzel parçalarda var.Albüm tasarımı albmdeki parçalardan daha başarılı bence :D

yeter'i dinlediğim an hoşuma gitmişti ve albümü ilk çıktığında aldım,ancak hayalkırıklığı oldu benim için, bi kaç defa dinledim ama olmadı, ikinci bi şarkı yok albümde hoşuma giden,bi köşede duruyor şimdi...

şara aslında farklı bi gruptu,belki türkiye için erkendi,iyi ve orjinal bişeyler yapmanın bedeli bazen ilk albümden kaybolup gitmek olabiliyor,şara ve onun gibi bi çok grup böyle kaybolup gitti...

Geri