Ezayah

emrah.JPG

Ezayah 1999 yılında Emrah Karadağ ve Cenk tarafından kuruldu. Grup bir süre sonra aralarına katılan Aslı ile gotik soundun hakim oldugu çalısmalar yaptı. Daha sonra Cenk ve Aslı'nın gruptan ayrılması ile Ezayah şu an tek kişilik bir proje olarak atmospheric black metal çizgisinde yeni projelerine devam ediyor.

Ezayah Şubat 2003'te "Awakening of an Angel" isimli bir demo çıkardı, ardından Underground Scream of Turkey 3 ve Ravens Gate Productions tarafından çıkan Concord Within Chaos adında iki toplama albümde 2’si yeni toplam 3 çalısması yer aldı.

Ezayah tüm bu çalışmalarının ardından Türkiye ve diger ülkelerdeki dinleyicilerinden bir çok olumlu eleştiriler aldı.

Ezayah’ın 2005 sonbaharında çıkacak yeni demo albümü YEAR ZERO için çalışmalar halen devam etmekte…

Awakening of an Angel demosundan 2 parçayı isimlere tıklayarak indirebilirsiniz.

Tears of My Dying Forest

Welcome Home!

Web Sayfası

Not: Yeni demodan bir parça dinledim ve çok beğendim. Sizinde yorumlarınızı merak ediyorum.

2. çalışma WİNTERSKY EXTREMİNAL PRODUCTION'dan yayınlandı.Oldukça sağlam bir çalışma emeği geçenlere Teşekkürler.

Geri