Abidik - Gubidik Görünümlü Bir Amfi Yapayım Diyorum, Bi Fikri Olan Dalsın Içeri

İteleyek başlığı ileri ileri hele :D

Aha bu cepheden:
kelle.JPG

Aha bu da tepeden:

kelleön.jpg

Anaa, valbee la bu :D
İyi olmuş Hakan abi, ama şey yapsan daha bi uyumlu durmaz mı amfiyle. Ağaç olan kısımları o deriyle kaplayıp, ıbanez yazan kısmı ağaç yapsan?

Ehehe, antika görünümlü yazısını "afrika görünümlü" olarak okudum; yav bizim turkrock sakinleri de iyice sıyırdı artık diyorum, böyle gözümün önüne leopar desenli birşeyler geldi :D

Ehehe, antika görünümlü yazısını "afrika görünümlü" olarak okudum; yav bizim turkrock sakinleri de iyice sıyırdı artık diyorum, böyle gözümün önüne leopar desenli birşeyler geldi :D

Ehehee, zaten başlığı değiştirecem yav olmuyo böyle.
"Abidik gubidik Görünümlü amfi yapayım diyorum" yapıcam :D

abi sizin yüzünüzden kafayı sıyırdım düşündüğüm şeye bi bakar mısınız? çin malı bir gramofonun içerisine ucuz yollu bir transistörlü amfi devresi yerleştirip, plak kısmıyla çıkış devreleri birleştirecem. plaktan backtrack verip gitarla jam yapacam :D bütün o sesler de salyangozdan çıkacak?!?! abi paranoyak oldum sizin yüzünüzden :D

abi sizin yüzünüzden kafayı sıyırdım düşündüğüm şeye bi bakar mısınız? çin malı bir gramofonun içerisine ucuz yollu bir transistörlü amfi devresi yerleştirip, plak kısmıyla çıkış devreleri birleştirecem. plaktan backtrack verip gitarla jam yapacam :D bütün o sesler de salyangozdan çıkacak?!?! abi paranoyak oldum sizin yüzünüzden :D

Şaka maka şu başlıktaki en yaratıcı fikirlerden ama o pirinç salyangozluların fiyatı malum :D

Ahaha valla on numara fikir. Ben artık baktığım herşeyden amfi yapma olayına giriyorum :D

Ohoo! Ben ta 1998'de Dual amfili pikaptan transistörlü amfi yaptım. Pedallarla güzel anlaşırdı, mis gibi clean headroom vardı, clarity yüksekti. Ve sen bunu düşününce sıyrık oluyorsun he mi? Hesabı kitabı iyi yapıp tutturduktan sonra isteyen sıyrık desin boşver ;)

Geri