TheRapisT (Punk) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda RigormortiS666 tarafından 30 Mayıs 2005 tarihinde açılan konu

1. Dikkat Yazıldığı Gibi Okunur!!! yanlış anlamlar çıkarmayın!

Vokal: Emre
    Ritm Gitar: Burak
    Solo Gitar: Gültekin
    Bass Gitar: Ozan
    Davul: Arif

Tarz: Punk

2003 sonunda kurulduk artık karşınıza çıkalım diyoruz :)

2. 4 haziranda BİZİZ rock barda konserimiz olacak ilk konser sayılır bizim için bekliyoruz herkesi....

3. RpR

RpR

175
    0
    300
    yürüyün be siz!!...
    orda olucaz (ss)

4. Arkadaşlar cumartesi aynı sahneyi paylaşıcas anlaşılan, başarılar...

5. evet hepimize başarılar küf de çıkıyor o gün ati göreyim sizi aman konsere geç kalmayın ehehe :)

6. isminiz çok güzel :) grubu da merak ettim valla.. basarilar.

7. [​IMG]

Gülhane Askeri Tıp Akademisi - Etlik

Gruplar: Narkoz, Kelle Paça, Küf, TheRapisT, ...

Başarılar...

abi biraz geç oldu ama idare edin bi de yeri spor salonu olarak değişti konserin malum hava koşulları bekleriz değişik bi playlist hazırladık ben bile inanamadım....

8. RpR

RpR

175
    0
    300
    hadi iyiydiniz.mikrofonlarımızı susturarak sesimizi kesemezler. yürüyün! bizizde başarılar

9. gatada ilk şarkıyı dinleyebildim ama bizden daha iiydi sesiniz. elinize sağlık

bizizde başarılar arkadaşlar. ctesi görüşürüz :wink:

10. piyuwww... ne konserdi be okul böyle konser görmedi tarihinde. 7 grup aynı gece bi de sistem sorunu olmasa tam bi sölen olcaktı. neyse yeni sezonda acık hava yapacaz orda daha iyi olacak... saygılar

11. hepimiz heyecanla bekliyoruz geleceğin başkanı :)

12. bu arada 4 HAZİRANda BİZİZ'i kardeş grup KÜF le sallayacağız bu hafta duyrulur :)

13. slm arkadaslar gata konserinde bize ve dinleyenlere yapilan saygisizliga ragmen bize orda destek olan gecenin bi vakti kulaklarini rockla dolduran tepkimize ortak olan herkese en icten dileklerimi gonderiyorum saolun var olun gata hepinizi cumartesi bizize bekliyoruz gatanin bi telafisini yapalim dimi hep beraber...

14. hadi bakalim konsere az kaldi insallah bi aksilik olmaz ilk ciddi koser olacak gorusmek uzere...

15. ellerinize sağlık beyler. gayet hakimdiniz şarkılara

başarılar :)

16. Ellerinize sağlık...

17. sağolun arkadaşlar konserlerimizin devamı gelecek umarım daha iyi performans veririz diğer konserlerde (ben batırmazsam veririz :))

18. konsere gelemedim! ama basarılar!

19. önemli değil bir dahaki sefere görüşürüz umarım ;)

Bu Sayfayı Paylaş