Studyo Kurmak İçin Tavsiyeler

I

IAmTheKiller

Slm arkadaşlar stuydo kurmak istiyorumda.gerci muzik konusunda tecrubem var ama daha tecrubelı bılgılı arkadasların goruslerını almak ısterım yardımcı olurlarsa cok sevınırım

Stüdyo kuracaksında ne stüdyosu?

Prova stüdyosu mu Kayıt stüdyosumu?

Stüdyo kurmak o kadar kolay olsaydı ben kurardım :) ,halen gidip milletin stüdyosuna prova için para vermezdik...

:) aynı durumdayız valla hem prova hemde kayıt yanı ıkısıde bır arada dusunuyoz ama ılk etapta sadece provo studyosu sonra ılerleyen zamanlarda kayıt olayıda olacak :) ne gıbı sorunlarla karsılasırız neler yapmamız lazım bu konuda bılgısı olan kısşılerle konusmak ıstıyorum

bende son zamanlarda bu işi arastırıom biz ilk once kendimizin çalışacagı biyer yapcaktık soora neden para kazanmayalım die briz profesyonel aletler almaya karar werdik!. ayrı ayrı amfi almaya kalktın mı maaliyet çok artıo biz 2kolon we 8 kanallı mixer kullandık. tabi 2 tane pedel da almak zorunda kaldık. aletleri sakın kalıte ne biliim ibanez falan almaya kalkma arkadaşlardan tecrubem war. daaalıo. cort gibi performansı ve fiyatı ii gtarlar koy derim ben!. bateri de de iskeleti saglam olsun tonları iii olsun yeterli.. biZe gitarlar ve izolasyon hariç 4000$ a mal oldu ama ses sistemi marka zarar werilemiyecek şeyleri kalıteli al bence K.İ.B

Geri