Sizce satış fiyatı ne kadar olabilir?

'Elektro Gitarlar' forumunda Cacawasd tarafından 27 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar ben daha yeni bu foruma katıldım hata yaparsam k. bakmayın. Neyse ben direk lafıma geçiyim; benim elimde Squier Strat'ım hasar gördü, ben de zaten uzun zamandır Les Paul kasa düşünüyordum ve şansıma ingiltereye giden bir tanıdığımız olduğunu öğrendim. Elimde ki akustik gitarımı satıp üzerine para ekleyip oradan bir tane aldırmayı düşünüyorum zaten giden arkadaşta gitardan biraz anlayan birisi.

Elimde Epiphone Ej200ce modeli var. Sanırım 2010 yapım tam bilgim yok o konu hakkında. İşte bende elimdeki gitarı satıp alabilicekmiyim diye öğrenmek istedim daha 1 ayım var ondan dolayı rahatım satıp satmama konusunda ama değermi diye merak ettim bir anda.

Gitarın üzerinde 1 çukur var ve kedim saolsun bir kaç tanede çizik var. Onun dışında sapının üst kısmında bir kararma var tam olarak anlayamadığım ne olduğu. Bir de burgularındaki altın renk biraz açıldı ortadan o kadar.

Üzerinde Shadow Nanomag diye bir manyetik var ve Esonic2 si ağacının tam ne olduğunu bilmiyorum zaten gitar hoşuma gittiği için almıştım ama sanırım maum ile başka bir ağacın karışımı kullanılmış.

Ekli dosyalar:

Bu Sayfayı Paylaş