TNK

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda tcnnkr tarafından 3 Haziran 2005 tarihinde açılan konu

1. TNK...
    2002 yılında Sing your Song yarışmasında "Genç Yetenek" ödülü kazandı..
    2004 yılında "Fanta Genç Yetenekler Arıyor" yarışmasında "Türkiye Birincisi" oldu...
    2005 yılında Haziran ayında 4 parçalık bir EP çıkaracak grup....

4 kişiden oluşuyor...

Vokal-Gitar :Caner
    Gitar : Hasan
    Davul : Arda
    Bas : Basri

2. TNK...
    ROCKİSTANBUL'DA çıkacakmış..
    Süper!...

3. Arkasındayız ben ve grup elemanlarım bu grubun sonuna kadar...Daha çok şeyler başarıp gerçekten güzel bir yere gelecek bir grup...4-4 lük herşeyiyle!!!Dinlemeyenlere tasiye ederiz...

Başarılar!!!

4. Nyxx

Nyxx

21
    0
    300
    deniz bi sarkılarını dinletmisti,cok begendm,vokalin ses baya güzel..

5. basri ye noldu yaw?? geçmı kaldım çok yada...
    neyse başarılar..

6. yillarin TNK si teneke oldu tamamen caner in bok yemesi sirf kapakta teneke yazcak diye single almayacagini söylyen 3 arkadasim var gerisini siz hesaplayin

7. İsimin ne önemi var ki önemli olan müzik bence.Müziklerinizde çok çok iyi bence..Gerçekten çok daha iyi yerlerde görücez sizi.Şarkılarınzın hepsi çok güzel ve melodik,Caner'in sesi de manyak zaten ...hadi başarılar...

8. eh artık be yahu sonundu EP çıkacak yani, bu son tarih di mi?!?! :)

9. chi

chi Çilekeş Gitar

153
    0
    600
    herkese tavsiye ederim..
    kolay gelsin..

10. Pek severim.... Gayet güzel tarzları vardır.... kendilerine has... Caner zaten çok çok iyi vokal ve yetenek.... hasan bey kardeşimde tertemzi çalar cici cici :) diğerlerini tanımıyorum malesef :( :( ama eminimki hepsi gayet başarılırdırlar.... artık çıksın albüm alalım yahu.. On-air çatısı altında buluşmakta Çok duygulandırdı beni :)
    kendinize iyi bakın....

11. bilimum başarı dilekleri.. önü açık bu grubun, evet evet görüyorum..

12. Rockistanbula çıkmayalımmıkine? Evet evet çıkmayalım kendimi hazır hissetmiyorum...

13. depremin kelepçe şarkısında geri vokal olarak dinledim abi , geri vokalde böyleysen vokalde nasılsın merak ettim valla. bi kayıt varmıdır dinleyebileceğimiz.

14. slm ben depremein bi arkadıyım beraber yaptığınız kayıtları dinledim ve bi vokal olarak çok başarlı birisi olduğuna kanaat getirdim :wink: kemancı adlı enstrumantal parçada yaptığın vokaller çok güzel ayrıca dötümü yırtmama rağmen çıkamadım kadar dike çıkmanda tebrik edilebilir cinsten. başarılar...

15. Önümüzdeki hafta 4 parçalık bir EP'miz yayınlanacak alıp dinleyebilirsin...

16. bence geyet iyi bir grup cok güzel sarkıları war

17. Süper grup ama şu Caner deli olmasa bir de :)=

18. ep noluyo abi valla çıkaramadım biyerden. bide nerden alıcaz.

19. Müzisyenler normal olmaz zaten. TNK de iyi olacak. O kesinnnn!

20. Normal adamdan müzisyen olmaz ki dimi :)=

Bu Sayfayı Paylaş