TNK

his-infernal-majesty demiş ki:
Besteler hakkında yapabileceğim tek yorum hece sorunları... Buda halledildimi bence yorum yapılacak bişi kalmicak.. Yolunuz açık olsun arkadaşlar, çok iyi yerlere gelmeyi hak ediyorsunuz...
O hece sorunu değil bence.Bir çok müzisyenin kullandığı bir taktik.Müziği sözlere değilde sözleri müziğe uyarlama.Bu olayda zor birşey herkes yapamaz yani.....
Tnk'yi olymposta da çoğu yerde çaldırdım baya beyendiler.Bu da lepistes'ten bir kıyak olsun TNK'ye.Kaliteli müzik yapanların her zaman arkasındayız.Tekrar başarılar...

Kapagın arkası güzel olmuşta önünü bende begenmedim yani TNK ile alaka kuramadım....
Neyse ama albüm şarkıları çok başarılı ama ben diger şarkılar daha çok seviyorum...

E.p hayırlı olsun arkadaşlar...

İnternetten şarkıların tanıtım için olan kısa versiyonlarını dinledim,sıra bizde tanıdık geldi bir yerleden,portakallı gazoz tadı var 8) .

Bulursam alacam Ep'nizi,Kadiköyde bir kaç yere baktım bulamadım...
Ankaradan bakarım artık.

Birde Aura Müzik'ten çıkacaktı diye biliyordum ,on air'den çıkmış.
On air'i araştırdım...Firma olarak diğer yapımlarına ulaşamadım.
İnternet sitesini varsa link verirseniz sevinirim.

http://www.tulumba.com/icy_itemdesc.asp?ic=MU9398419DO189
Merak edenler bu linkten şarkıları kısa kısa dinleyebilir.

Herkesin şikayet ettiği kurtlar sofrasında başarılar.

edit: Bu da albüm kapağı millet.

aldım albümü super =)

kazık yedim biraz ama olsun.9 ytl ye aldım :D
bencede herkes almalı..indirmeyin tnk nin albümü yazık edersiniz arkadaslar..albümün kapagı falan cok samimi olmus..begendim :p

alalı saatler oldu..bu kısa zaman diliminde en cok ''elveda de'' yi begendim..

caner abi hem vokalde hem sözlerde coşmus gercekten..bilmiyorum kendisi ne düsünür ama bence türkiyedeki en iyi vokallerden birisi..bir sıcaklık var sesinde..

hersey cok güzel..albümde emegi gecen herkese tesekkurler :p

asıl albümü bekliyoruz bu arada =)

kolay gelsin..bir umut ; konsere bekliyoruz..şöyle güneye dogru..

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

caner albümün hayırlı olsun.burdan okuduklarıma göre gayet başarılı olmuş ama her fani gibi kendim dinleyip karar versem daha ii olacak gibi.milletin ankarada arayıp bulamadığını ben adana da nasıl bulacam bu da alemin merak konusu......
ben onur!!! hatırlamak için uğraşmana gerek yok geçmişe bak yeter....

Arkadaşlar elinize sağlık, albüm gerçekten çok güzel olmuş. Özellikle "Elveda De" çok iyi bir parça. Vokalsiz hail bile çok güzel, vokalle daha bi güzel oluyor. Sizi SingYourSong'da izlediğimde pek ısınamamıştım açıkçası. Ama maxisingle'ı dinleyince gerçekten çok beğendim. Özellikle Caner'in sesini bu kadar iyi kullanabildiğini bilmiyordum; vokal tarzı, sesi acayip hoşuma gitti.
Yolunuz açık olsun, ki single'da yolunuzun açık olduğu belli oluyor. :)
Tebrikler...

selamlar arkadaşlar...

merhabalar... selamın aleyküm...

kapak tasarımını bizzat ben yapmış bulunmaktayım... :D

açıkçası yaptıktan bi süre sonra özellikle bazı kısımlarını beğenmedim... olumlu olumsuz her türlü yoruma açığız arkadaşlar... :D

içinizi dökün rahatlayın... dinleyicinin yorumu önemli çünkü kapak tasarımları da ona göre şekillenirse daha da faydalı olur yurda millete...

hayden tanıdık tanımadık hepinizi kucaklıyorum...

Dipnot : Caner sen ne adamsın ya... e-evet... ne adamım dimi... hı hıh

son bi hatırlatma...

genellikle parçalarda ayrılık havası söz konusu olduğundan dolayı böyle bi kapak tasarımına kara verdik caner'le birlikte alındı karar... demin sölemeyi unuttum bi önceki post'da şimdi söliyim dedim...

gözlerinizden öperim... büyüklerimin elinden de tabi...

Bence tasarım mizah dergisi kapağı gibi olmuş. Tam olarak anlatmak istediğini de kültürsüzlüğümden olacak sanırım anlayamadım :) kısacası beğenmedim, umarım albüm içeriği iyidir ;)

güzel bir kapak tasarımı
ama itici bir yönü var
çizim güzel ama ne biliyim
öyle işte
ellerine sağlık
albümü almadım, demo var bende, bendeki demodan başka 1 şarkı var sadece
o yüzden

Geri