Mor Ekşisi

Ankaralı alternatif rock grubu. İlk konserlerini bugün yani 05 Haziran 2005'te Yolcu Rock Bar'da, Stop The Rock etkinliği dahilinde gerçekleştirdiler.

Vokal: Özge
E. Gitar: Ozan
Bass: Fatih
Davul: Kerem
E.Gitar: Mert (Grup elemanı ama şu an grupla çalmıyor!)

Grubun 6 aylık bir geçmişi var. evanescence, Pamela, Şebnem Ferah, Skin, The Crannberries, Pink, Vega vb. çalmaktadırlar.

oo açılmış bizim başlıkta... :D
ben grubun vokali özge...yaklaşık 3 aydır çalışıyoruz..bişeyleri göstermeden başlık açmak istememiştim açıkçası ama bugün yolcuda ilk konserimizi verdik..tepkiler görünürde iiydi..bende memnum kaldım..bi iki aksaklık oldu ama ilk konserimiz dedik...
ben yinede beğendim..bizi izlemeye gelen herkese teşekkürler... :)

Slm

Öncelikle foruma hoşgeldiniz :D (ilk yorum benden olsun)

Özellikle çift vokal yaptığınız yerler gerçekten cok güzeldi.Ufak tefek aksaklıklar olması zaten normal.Olmazsa cıkmayın :)

Sanırım sizin için gelen seyirciniz de oldukça eğlendi.

Ufak bir eleştiri yapmak istiyorum.Tek gitar olduğunuz için müzik bazı yerlerde eksik kalıyo.Sadece bir eleştiri..

Başarılar..

güzel bi aksamdi..ellerinize saglik :)
basarilar devamindada

ozan bravo bu arada; ama bizi yarida birakip gittin olmadi :) vokaliniz kalmis ama anladigim kadariyla

görüsmek üzere

demek başlığımız olmuş :)

grup olarak iyi bir iş çıkardık diye düşünüyorum, sahnede bu kadar uyumlu olacağımızı düşünmemiştim :)

ufak tefek ton problemleri vardı, eksiklikte bunun da payı var, ztn tonlarıma bakmaya gittiğimde orda bir behringer görünce çok da uğraşmadım, yıllardır behringerlerle başa çıkamıyorum çünkü.

belki biziz de olur belli olmaz.

oo, özgecim, sonunda konserlerde izleyebilicez artık seni!!
melesef ben bugün öğrendim yolcu'yu, ama sonrakilerde dinlemek çok isterim.
başarılar mor ekşisine!!
(yine mor'lu bi isim bulmuşsun kızım, bravo valla, mor cadı seni:) )

iyidiniz gençler...özge: şebnem ferahtan sonra 'gözlerimin altındaki çizgiler'in nakaratını sekmeden söyleyebilen 2.kişisin sanırım :) (şarkının ismini salladım tutmuştur umarım :p )

biz kısaca GEÇ diyoruz :p

bu arada bir düzeltme yapalım: mor ekşisi 4 kişi değil, bir gitaristimiz daha var: Mert. tanıtalım.

Ayrıca 3 değil 6 aylık bir grubuz. :p[/b]

ya en çok kasan şarkı gözlerimn etrafındaki çizgiler :) konserde batırmaktan korkuyodum batırmadım :) dedimya grubun ilk konseriydi ve biz bu kadar olcaanı düşünmüyoduk..

buarada grubun isim babası esra dır..her nekadar isimden şikayetçi olanlar olsada artık çok geç :)

artık konser haberlerini buradan duyarsınız... hate bakalım daha yeni başladık!!! :)

Kolay gelsin... ÖZGE hanım her ne kadar bizlei AKSTsa da !!! yarıda bırakıp gitsede bir fırsatında gelip utandıracağım kendisini :)... iyi çalışmalar...

ılk konser olmasına ragmen cok ıyıydı..vokalın sesı cıdden cok guzel,bı tane sarkıda bile bozmadı bravo valla:)cok eglendık bız,cokta begendık..tebrıklerı sunuyor,devamını beklıyoruz..:)

Konser ilk konsere göre fena sayılmazdı elinize sağlık başarılarınızın devamını diliyorum..
Bu arada beste çalışmalarıda bekliyoruz..
İyi çalışmalar
Ozancım sanada kolay gelsin.

aman efenim ne çok eğlenende dün..sahneye süper yakışan jadı insanı..auha..faithfulness diyorum..dinleyin bu hatundan of oy 8)
MorEkşisi'ne başarılar diler,görüşeceiz bol bol derim=)

erinch demiş ki:
Konser ilk konsere göre fena sayılmazdı elinize sağlık başarılarınızın devamını diliyorum..
Bu arada beste çalışmalarıda bekliyoruz..
İyi çalışmalar
Ozancım sanada kolay gelsin.

çok teşekkür ederiz ve ederim, umarım birlikte de konser veririz.

bu arada aldığım duyumlara göre cumartesi biziz kesinleşmiş.

Geri