Prs se Tremonti İbanez rg350mz

'Elektro Gitarlar' forumunda spook tarafından 30 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

1. spook

spook

4
    0
    100
    arkadaslar baslıkta belirttiğim 2 gitar arasında cok kararsız kaldım cıkamıyorum içinden bir tarafan lespaul ağırlıgı ve tonu isterken diger taraftan maple klavye ve floyd rose cekiyor beni önerilerinzi beklıyorum tesekkürler :)

2. ikisini de denemen şart hacı.

3. spook

spook

4
    0
    100
    ibanezi deneyeblrmde prs deneme imkanım yok

4. 2 ay önce prs yi denemiştim. Ve aaklımda kalan tek şey, köprüyü tutan üst vidanın, tellerden yüksek oluşu.
    Penayı tutan elimle telleri dogru durust kapatamıyordum, belkide o gitarda sorun vardı

5. spook

spook

4
    0
    100
    olabilir belkide.. yorumun için teşekkür ederim.. beklıyorum diğer yorumları :)

6. prs gibisi yok. ibaneze girme derim belirli bi karakteri olmadıgını dusundugum bi gitar

7. Prs se emg manyetikli bir gitar denedim tam modelini bilemiyorum ve yaklasık 5 yıl da ibanez rg350dx çaldım edge 3 köprülü olanı endonezyaydı.Bence öncelikle cok farklı gitarlar ama genel anlamda ibanez bence önde köprüsü olsun işçiliği olsun ve tonal açıdan geniş bir skalası var.Ben sh8 köprüde ve v8 sapta kullanıyordum o haliyle cok güzeldi hersey çalınıyordu.Bence ibanez hatta o fiyatlara illa emg falan istiyorsan ikinci el bir ltd mh400 falan da cok başarılı bir gitar.

8. spook

spook

4
    0
    100
    çok teşekkürler arkadaşlar yorumunuz için galiba ibanez alcam çünkü trazım bluesdan heavy metale kadar gidiyor

Bu Sayfayı Paylaş