Eklips (Rock/Funk) - Ankara

arkadaşlar hepinize çok teşekkürler.anathema konseri yorumlarınız için.
evet konserimizde bazı aksaklıklar olduğunu duydum.mesela zili yaran o -çok özür diliyorum herkesden- ayıyı duydum.
-zaten zil çatlaktı.

e madem çatlaktı niye vuruyosun o zaman.bak kardeşim haddini bil o bagetleri orda benim yerime tutuyosun.ben kimseye eklipsin davulcusu zili yardı,ritmde aksama oldu,elinden baget kaydı DEDİRTMEM!

ehehe..şaka len..
ama provalarda o çocukların başını şişirme lütfen.şöyle bişey var.:
davul çalarken bagetle vurulur evet;lakin davulun üzerine bir kuş tüyü düşse de ses çıkar.anlatabiliyomuyum.hehe...ehehehe....şakaydı ama doğruydu...

neyse arkadaşlar hepinizin azına eline sağlık verilen konserler yazılan yorumlar vs.
unadorned ı da dinlemek isterdim konserde.demolarından bir opeth bağımlısı olduklarını ve uyumlarını anlayabiliyordum.dark tranquillity yorumlarını da merak ettim aslında.

ozan o öcü gibi fotonu da deiştir o ne öyle..
ama o yüzü çok güzel çıkan ablam deiştirmesin..ehehe..askeriz ya irenç muhabbet olsun biraz... :twisted:

dönüşümde bir fine day to exit desem?
bi de size high hopes:
beyond the horizon of the place we lived when we were young
In a world of magnets and miracles
our troughts strayed constandly and without boundary
The ringing of the division bell had begin

The grass was greener
The light was brighter
The taste was sweeter
The nights of wonder
With friends surrounded
The dawn mist glowing
The water flowing
The endless river

işte böyle bir bukle yazmak istedim size.

gurbet eldeeeeeeeeee...vaaaayy vay eeenaaaammmm...
gettiiiiiiiii..gettiiiiiiiiiiiiiii...leeaaaaa...................................

çalışmalarım sürecek arkadaşlar..
sürüyor da..
sürücü belgesü alcam bu arada...
hehe..
bandoya gidiyom 1-2-3 hatta 10 seferdir..
çalıyom davulu da tin tin..ooohhh oh..
cengiz baysal yeni favorim.adamın yaptıklarına çalısıyom.tavsiye ederim hepinize..

Feryatım büyüksün. Bize dadan, davulcuyu öldür, ozana istediğini de ama bizleri dinleyen insanları rahat bırak, rahat bırak ve bi daha rahat bırak.

Ayıptır ya yazıktır günahtır. Ya döndüğünde çıktığımız konserlere kimse gelmesse o bagetlere ne olur?

Bi de ozan arkadaşımız forumdan banlenmiştir. Nedenini soracak olursanız. Ne diyolar ismine bilmiyorum da sayfayı yukarı taşımak için bi sürü gereksiz mesaj yüzündenmiş. Oysa ozanın böyle bi amacı yokmuş ve hiç bi zamanda olmamış. Sadece o mesaj atmayı çözememiş. şakaaa Ozanı çok seviyoruz.

Fıratcım tarz olayına gelince altarın dedikleri iyi gibi di mi? Özellikle 1/4 kısmını çok beğendim.

ozan kendine mukayit ol.feryat sana bişey demiyom uş.
sen kimsin ya sen kimsin çingen.
-sana bişey demiyom ben.
iyi.

e dinledinizmi cengiz baysal eğitim ve eğilim cdnizi gençler.he?

-ali.
-emredin komutanım.
-bana bi kızılcık sopası bul.

Eklips eklips....

Yaw bu ne ya. Feryat uyuma kayıt yapıyoruz. Olm evde kayıt gibisi yokmuş. Bi de blues juniorım olsa var ya...

şşş davulcu duydun mu? Bi de para gönder bişeyler alcaz:) Grupla ilgili:) Kendime harcamicam lan valla bak şş olm bak valla çok güzel olcak...

Neyse altarım ben gaza geldim galiba:) Galiba ben devam etcem:)

yaa evet eklips te bi hareketlenme var bariz bi şekilde

lan davulcu oturma öle SÖZ YAZ!!!!
gerçi bu diğer sevgili grup elemanlarımız için de geçerli ama (çağlar,altar,çağrı)
hadi neyse

dogru diyosun ozanım da kolay is degil yaw sen daha iyi bilirsin.
ama yine de zaman zaman yazmaya calisiyorum emin ol.
son amator kayittaki gitarlar super olmus hem yazilis hem de ozellikle calis olarak ellerine saglik Ozy.
bu arada Cag, zaten o gruba cok sey katiyodun, boylesi daha iyi olmus bana kalirsa.

Gençler hayırdır noluyo
Burası grup içi haberleşmeye dönmüş!!!
e tabi birbirimizi ayda yılda bir görünce böyle oldu.
Neyse ben söz yazdım:) biraz uzun ve anlamsız olduğu için adını hiç koydum. Grubun mailine atıyorum. Yazdığım bi melodi yok. Ozan kolay gelsin diyorum. İşin biraz zor olcak:)

arkadaşlar iyi günler.
burası bir grup içi haber merkezi değil.birbiriyle şakalaşma yeri hiç deil.
gereksiz cümleler sarfetmeyin lütfen. :twisted:

ayrıca yazdığım sözleri de grubun mailından yayınlıycam bakın bi ara.
ama aptalsanız ben bilemem :twisted:

bana bi hesap numarası gönderin.700ytl nasıl.yani borç falan deil grubumuz için.ne alınması gerekiyosa alınsın.bireysel de kullanabilirsiniz.
az ya da fazlaysa söyleyin.

ama bi şartım var.
grubun net sayfası açılacak diye bu kadar insana ve birbirimize yalan söylediniz.böyle istikrarsız bir söylem ile ancak bu amatör türk grupları forumunda birbirimizle eğleniriz.şu siteyi yapın!
siteye girmemin hemen sonrasında internet üzerinden talimatla bana göndereceğiniz hesap no ya 700ytl yatmış olacak.

allah allah ya parayla teşvik ediyoruz artık böyle bi rezillikmi var ya.
MENEJERMİYİM PRODÜKTÖRMÜYÜM LAN BEN.

-'ben gülüyomuyum?'.

baksana bana bi ben gülüyomuyum..

pırahın lan beni..
elaleme rezil olduk ya.
okuyan sevgili arkadaşlarım eklips i bambaşka bi konserle görecek ve hayretler içinde kalacaksınız.

.taahhüt ederim.

Feryatım ya sen yokken çok dağıttık. Toplarlanamadık bi türlü... Napcam ben bunlarla ya bu kadar ciddiyetsiz adamlar görmedim. Neymiş efenim anathema çaldık ya yetmezmiymiş.
Yetmez didim ve naptım. Gittim ses kartıdır mikrofondur ne varsa alıp getirdim. Kaydedin dedim yaw kaydedin içinizi dökün ne bu ya didim.
Site işine gelince en yakın zamanda canım en yakın zamanda ne diyim.
Feryat ağamız ol gel kurtar bizi. Pokunu yiyim feryat abi , paşam...
Ayrıca biz satılık değiliz len!!!:)
Bi de siteyi yaparız ama yok ben beğenmedim olmamış değiştirin demicen efendi gibi gircen şarkını indircen sonra dinlicen sonra da adamlar iyi yapmışlar beğendim dicen. Tamam mı lan
Bu bi emirdir!!!

arkadaşlar kayıt çok güzel.
eser gayet başarılı.
tabi deişikler olacağını hepimiz biliyoruz deneme için yapıldığından biliyoruz.
güzel işler.
ama benim kafama ankaramı istanbulmu meselesi takılıyo.
naapçamki ben.

Sevgili ferhat hem diyosun burası bir haberleşme platformu değil diye
sonra gidip belki sadece grup elemanlarına sölemen gereken bişeyi ortaya sallıyosun
bu ne perhiz bu nelahana turşusu

ayrıca seni çok seviyoruz ama niye böle yapıyosun hala anlamıyoruz

bi de 700 ytl olayına oha diyorum ve saygılarımı sunuyorum...

sevgili atlar,
az önce de sana mesaj attıım üzere şimdi ayrıntılı olarak anlatıyorum:
abicim bana 60adet lambayı 1'er saniye arayla yakıp söndürecek,60 farklı adet lambayı 1'er dakika arayla yakıp söndürecek ve 24 adet lambayı 1'er saat arayla yakıp söndürecek bir devre lazım.
mümkünmüdür mühendis bey.boşuna okumadın herhalde dimi..
evet oluru varsa bana bi anlat nasıl yapılır.
niye mi?

deliriyorum galba.
az önce netten baktım olur diyo sanki ama bi bok anlamadım..
sen bi anlat bana gülüm be..bak ben de sana aarı kesici tablet,karının ilaca atınca düşürmeni saalayan ilaç falan yaparım..hadi..hadi abim be..

Yok adam deliriyo bi el atmamız lazım

Feryatım grup falan senin sağlığından önemli değil. Hiçbişey senden önemli değil. Anlat bize dertlerini ama burası yanlış bi yer galiba:)

Az kaldı feryatım az kaldı!!!!

olm muhabbet etmeyin be, gidin msn de konuşun. :p ozan o nasıl avatardır öyle ya, bide yonjada şaşırttın beni senden başka herşeye benzeyen resimlerini nerden buluyosun... neyse bu aralar ne yapar eklips , anlatında halk bilgilensin, ama özet şeklinde anlatın, yukarıdakilerden özet çıkarmak yoruyor.

Abi öncelikle hoşgeldin bizi mutlu ettin. Burda kendi kendimize oturmuş çay falan içiyoduk.

Eklips davulcusu feryatı askere göndermiş yerine 1 yıllığına BaalORC'un eski davulcusu ile anlaşmış bulunmaktadır. Şu anda evde beste yapıp, onları kaydetmeye çalışıyoruz. Aynı anda hem beste hem de kayıt zor oluyo:) Bütün bu çalışmalar elimizde olmayan nedenlerden ötürü yavaş ilerliyor. Mesela şu sıralar ankarada gruptan 3 kişi var. Grubun en has adamı Ozan şehirdışında. Yine biz kendi kendimize bişeyler yapıyoruz ama patron gelmeden ürün çıkmıyo tabi:)

Yaw yine uzattım kusura bakmayın. Özetle artık kendimizi bestelere verdik. Kayıt sorunumuzu çözdük. Besteler yapıldıktan en geç bi hafta sonra kayıtlarını herkes dinleyebilcek. Tabi bunların yanısıra bi internet sitesi açıp elimizde ne varsa oraya koymayı, halkımızla ürünlerimizi paylaşmayı planlıyoruz.

Sen sormasan bizim bunları anlatmak niye aklımıza gelmiyor ben de bilmiyorum valla...

Geri