412

Yürü be Hawdi kim tutar :LOL:
Haklısın aslında, şu an, içinde bulduğunuz dönemde yani, gerçekten çok çalışmanız ve çabalamanız gerekiyor bu biiir, sahip olduğunuz kaliteyi yitirmeden, özünüzü kaybetmeden devam etmelisiniz -ki bu da kastırıcı bi hadise- bu ikiii, sizi çok seviyorum canlarım bu da üüüüç..

Evet Feeling, doğru söylüyorsun, çok çalışmamız lazım... ama yaz tatilinden dolayı grup elemanları olarak ayrı düşmemiz azıcık frenledi bizi... okullar açıldıktan sonra tam gaz devam edeceğizdir :)

Duygu ne zaman geliyosun izmire? Yada Feyza? Bu aralar gelmeye çalışın, hem parçaların ilk dinlyenlerinden birileri olursunuz, hem de çok özledm yaww...
yııp yııp da yapcam, söz veriom:)

En son solist gelirmiş :) herkese selam!. çalışmalarımız devam ediyor, beklediğinize değecek gibi görünüyor...

tomahawq demiş ki:
Duygu ne zaman geliyosun izmire? Yada Feyza? Bu aralar gelmeye çalışın, hem parçaların ilk dinlyenlerinden birileri olursunuz, hem de çok özledm yaww...

Sen hazırla demoyu, ben bi ara gelicem, zaten haberin olucak Hawdim..
+ Feyza hanımla aynı vakte denk düşürmeyi düşünüyoruz İzmir ziyaretimizi.. Kendisiyle şu an görüşme aşamasındayız, biliyorsunuz ki kendisi orda da müzik çalışmalarına devam ediyor :twisted: :twisted: Efendim saygılar, Ankara'dan kucak dolusu sevgiler.. Sizi seven meneceriniz Dyg :)

Feeling demiş ki:
tomahawq demiş ki:

Sen hazırla demoyu, ben bi ara gelicem, zaten haberin olucak Hawdim..
+ Feyza hanımla aynı vakte denk düşürmeyi düşünüyoruz İzmir ziyaretimizi.. Kendisiyle şu an görüşme aşamasındayız, biliyorsunuz ki kendisi orda da müzik çalışmalarına devam ediyor :twisted: :twisted: Efendim saygılar, Ankara'dan kucak dolusu sevgiler.. Sizi seven meneceriniz Dyg :)

Bir an önce gelin bekliyorum, çok özledim..

Bu arada resmi site de yapım aşamasında, biter bitmez duyurulacaktır. Albümden önce açılmış olucak

hawdim gelirken kesin haber vericez sana, deli özledik seni...davulcuya ihtiyaç varsa ben burdayım ona göre bak:) benim hocam kim hawdarım bilirsin ;) yeni dönemde başarılar, kaseti imzalayıp yollayın ok:) ilk biz dinlecez parçaları ona göre sakın başkasına dinletme :LOL: bütün grup elemanlarına çok selam :dans

ben de özledim ya, bir an önce gelin de hasret giderek..
Bu arada dün basın da 412 ilgili bir haber yayınlandı. Böylece biraz daha tanınma firsatı oldu, gerçi Samsun'dan, Adana'dan bile mesaj atanlar var, o yüzden gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum..

Geri