Girdap-İst (TurkRock)

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda newzat tarafından 12 Haziran 2005 tarihinde açılan konu

1. 2003 Yılından beri mavcut olan grup turkrock,hardrock ve soft rock tarz müziik yapıyor.grup 4 kişiden meydana geliyor.
    vocal ve solo gitar nevzat,bateri onur,ritm gitar fatih ve bass gitarda burak.ayrıntılı bilgi için

http://www.girdap.net.tr.tc

2. Başarılar diliyorum :)

3. teşekkür ederim arkşadaşım hepinizin desteklerinizi bekliyoruz.....

4. başarılar...

5. tşk ederim arkadaşım...

6. hangi şehirde peki girdap biraz daha bilgi versenize arkadaşlar. hem grup olarak 2 senedir çalışıldığına göre iyisiniz umuyorum. biyerlerde dinlenebiliyomusunuz.
    başarılar ayrıca ..

7. istanbul grubuyuz.bizde bakırköyde barlarda çıktık ayrıca 1 ay önce bize fatsa belediyesinden teklif geldi gençlik şöleninde çıkarmısın die oraya gittik.çok beyenildik orda gerçekten ve sanırım temuuzda tekrar gideceğiz...

8. anaaa çok şaşırdım yau. Ankara da girdap var kaç yıldır arkadaşlarım. Neyse başarılar..

9. Ben de onu söylucektim.. Ankara'da da Girdap diye bir grup var 3-4 yıldır ¿ .. Neyse başarılar arkadaşlar..

10. Ankara'daki Girdap daha eski bir grup...Bu isim olayları öldürecek beni...

11. Allaa allaaa aslen biz 2000 yılında kurulduk ama grub son halini 2003 yılında aldı.wallaha şaşırdım.

12. İzmir'de de bi girdap war :?: :D

13. Valla, uzun zamandır Bios'ta sahne alıyolar.. Hatta vokali kendini Bono imajı yaratmaya adamış :D

14. abi varya bende anlamadım ya biz 2000 yılından beri varız ve birçok etkinliğe katıldık konserler fln hep bu isimle.allam yaaa delircem...
    neyse ya yapcak bişi yok....

15. başarılar newzat bendende...
    ii şeyler olucak eminim.....
    çok sağlam parçalar çıkıcak ki warda dinlediklerim çok iiydi bence.....

16. yaa bence hepiniz isimleri degistirin ya tek care =)

17. ankarada baya bi girdap var anlasılanbenımde tanıdıgım bi gırdap var ama bu yukarda bahsedilen degil

18. arkadaşlar bizde anlamadıkki.ossuruk koysak biri çıkacak aaaa böyle bir grup var diecek.bizde şaşırdık wallahaaaa

19. izmirdeki grup GRDP yanlış olmasın...

20. Ya arkadaşlar yazmıyacaktım fakat dayanamıycam...
    Lütfen Haluk Levent ve onun peşinden giden adamlardan uzak durun...
    Seçim meselesi ama kişisel fikrimdir...Besteleriniz varmış bak onları çalın işte...

Bu Sayfayı Paylaş