Useless-A Perfect Turtles- (Alternative Rock) - Izmir

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda yoyott6 tarafından 13 Haziran 2005 tarihinde açılan konu

1. 2005'in mayis sonunda tamamen bir birinden 5 ayrı insan bir araya gelerek
    Useless'ı kurduk. Çalışmalarımız son surat devam ediyor. Grubun kadrosu bir iki değişikler olmuş ve son durum şöyledir;

Ritim: Tolga
    Solo: Berk
    Davul: Tevfik
    Vokal: Özdemir
    Bass: Emre

Not: "A Perfect Turtles" grup içi bir diyalog arasında telafuz hatasından doğup, bir anda kalbimizi fetheden, yüzümüze tebessüm katan, hatta grup ismine eklenmeli diye düşündüğümüz istek dışı gelişen bir geyiktir. =o))

Ayrıca 25 Mart 2006 OPUS Bar'da Konserimiz var. Herkesi bekleriz.

2. canim arkadaslarimdan kurulu useless grubunu yapacagi her iste desteklemeye devam edecegimi ve herzaman arkalarinda oldugumu belirtirim..;>

biz hep beraberiz ztn..:>

3. başarılar diliyorum.kısa bir süre sonra da grubun çok daha iyi olacağına inanıyorum :) öpüyorum ehe :)

4. teşekkurler arkadaslar
    sızın ve bızım ıcın en ıyısını yapmaya calısacagız herzaman

panzehır ne zamandır dınleyemıyorum sızıde yeter :)

5. yoyo dan kötü bisi cikmaz , beklioruz heycanla =))) basarilar

6. besen

besen

8
    0
    300
    tessekkur gittikce acilioz saolun.Bole herkes arkamizda oldukca daha ii seyler cikicak herkesi konsere bekliyoruz...

7. hepinize yürekten basarılar her zmn destekciniziz...;) 25inde birlikte olucaz ;)

8. umarım useful bi grup olursunuz.

9. amin inşallah bizde çıkarız bigün.euaheuahe...

10. destekleyen herkese çok teşekkür ederiz.
    Elimzden gelenin daha fazlasını yapıcaz..

11. evet konsere gelenlerın yuzunu guldurcez :)

12. valla, sahneye bu kadar yarışan bu kadar şirin bir grup görmemiştim. insanın sahneye çıkıp mıncıklayası geliyor :p

Hepinize başarılar dilerim, süper olcaksınız siz süper! :metalhead ama ne yazık ki konsere istanbulda olacağım için gelemiyeceğim, başka zamana inşallah. :wink:

13. Ben gitmiyorum istanbul'a ve 25'i için her türlü yardıma hazırım nasılsa yapacak işim yok :p

hertürlü anfi-gitar-davul taşınır :p :lol:

tekrar başarılar dilerim.

14. Cth

Cth

26
    0
    300
    Geç olsun güç olmasın demişler.. Ben de geldim:)

15. Cth

Cth

26
    0
    300
    ..25Haziran2005 :idea:

16. silmişler benim mesajımı :( bari şey diyimde silmesinler 25 haziran da roi bar da olcaz biz:))

17. gunun en iyisiydiniz. tebrik ederim. 2. konserını veren bı grup için fazla bile caldınız.

18. vallahi süperdi, özellikle de tear away :)

19. killing in the name de süperdi.... çok güzel çaldınız bence de dün... tebrikler hepinize... daha nice konserlerde izlemek dilegiyle :lol: :wink: :wink:

20. 2. bi konsere göre super performansti , cok beendik .... :wink: passive 10 numaraydi walla ....... war bu useless ta gelecek takip edioruz ilgiyle :lol:

Bu Sayfayı Paylaş