Origam (Metal) - Ankara

Yok o kadarda değil , Rock republic organizasyonunda aksamalar olmus olabilir tabi ki ama sarkı yapıp kötülemek origam ' a yakısmaz ... Bende baska bisi uzerine yazdın sandım , ne alaka la ruthvenina ile :roll:

nevermore demiş ki:
Yok o kadarda değil , Rock republic organizasyonunda aksamalar olmus olabilir tabi ki ama sarkı yapıp kötülemek origam ' a yakısmaz ... Bende baska bisi uzerine yazdın sandım , ne alaka la ruthvenina ile :roll:

tabii ki olmaz :)
kendin de organizatörsün ya hemen böyle de :D

piyasa'ya konserler vasıtasıyla giriyosunuz,bakalım gelecek günlerde ne olacak konserlerin devamı gelsin...
...gelecekteki origam'ı merak ediyorum
başarılar diliyorum...

Eren, sen Rock Station'da Teknik Köşe yazarı mısın? Vay vay vay, hiç fark etmemiştim...
Yeni sayısı da çıkmış ama yine Kaya'nın yazısını görüyorum ben orada. Başka Rock Station'lar da mı var acaba???

kaya üstad yazıyor tabi ama artık ben de yazıyorum,elimden geldiğince....
kaya abi bu işin ustası olsa da biz de başladıkm artık,bu sayıda jackson dk-2'yi tanıtan bir yazı yazdım..
bir daha ki sayı da ise biraz daha gitar çalım tekniklerine dalacam...

Origam bence çok sağlam grup ama Serkan çok konuşuyo :LOL: Bi kere izleme fırsatım olmuştu o da tek parça :p Tabi Serkan yalloşu bi sigara bulmadı bana lan bi de bira ısmarlasaydın ogün herkese ısmarlamışın bi bana ısmarlamadın :D Bence çok iyi işler yapacak Origam. bi dahaki konser ne zaman bu arada??Bak Serkan bira ısmarlarsan gelirm ona göre :dans Nese şaka bi yana başarılar arkadaşlar

Sizdemi burdasınız efem :p Istedin de ısmarlamadık mı olm bira ? Hızlı olucan işi bilcen :D
Eylul sonuna dogru konser planımız var ayrıca eylul'den sınra garip bi projemiz var , harbiden de ilginc bi proje ona hazırlanmaya baslıyacagız yakında bakalım hayırlısı , guzel olur umarım :)

Yerin kulağı vardır Serkan Beeeeyy...
Konsere çıkıyormuşsunuz, hiç haber veren yok.

16'sı diye duydum, Garage diye duydum ama nedir bunun aslı?

Var ole bisiler vallahi ne yalan soliim , ankarock 2005 adı altında duzenliyoruz , haliyle origam da yer alıcak konserde , ayrıca
ankara metal 'ınde adı duyulmus bır cok grupda yer alıcak konserde. Afisi yakında gorursunuz artıkın :)

nevermore demiş ki:
Var ole bisiler vallahi ne yalan soliim , ankarock 2005 adı altında duzenliyoruz , haliyle origam da yer alıcak konserde , ayrıca
ankara metal 'ınde adı duyulmus bır cok grupda yer alıcak konserde. Afisi yakında gorursunuz artıkın :)

konseri sabırsızlıkla bekliyoruz efem ;)

Ahanda Konser'in afişi geldi 8)
afi4eb.jpg

Grubumuzda vokal degisikligi oldu , bu konserde yeni vokalimizle gorucuye cıkıcaz bakalım begenicekmisiniz.. Grup icin daha hayırlı olcagını umuyoruz ..

AnkaRock 2005, 16 Ekim 2005'te Garaj Rock Bar'da. Kapı açılış saat 13.30'da. Giriş+1 Bira: 5 YTL

Gruplar aşağıdaki sıralama ile çıkacaktır.

Purple Rain: Bir dönem barlarda da çalmış olan Purple Rain grubu, ilk sırada Rainbow ve Deep Purple gibi grupların parçalarıyla hard rock ruhunu yaşatacak ve seyirciyi ısıtacak.

KaraLeke: Henüz 1.5 yıllık maziye sahip olan grup yenilenmiş kadrosu ile karşınızda. Daha önce de birçok rock konserinde yer alan grup, size heavy metal adına güzel dakikalar yaşatacak.

Origam: Heavy ve thrash metal şarkıları çalacak olan grup yeni vokaliyle sizlerle buluşacak.

Arcane: Albüm çalışmaları içinde olan thrash metal grubu, albüm öncesi kendini sergileyecek. Keyifle bekleyin...

Celestial Asylum: Türkiye'nin sayılı power metal gruplarından olan Celestial Asylum'un güçlü soundu ile melodik metale doyacaksınız...

Soulitary: Roxy yarışması finallerine de kalan bu grup Türkiye'deki sayılı crossover örneklerden biri. Sahne performansı olağanüstü olan grubu kaçırırsanız, çok üzülürsünüz...

Magick: Türkiye'nin en köklü geçmişine sahip olan heavy metal gruplarından biri. Albüm kaydında olan grubun bestelerini canlı dinleme fırsatı yakalayacaksınız. Saat 20.00 gibi sahne alacaklar.

Crossfire: Son dönemlerin en çok satan metal albümünü yapmış olan Crossfire gecenin headlinerı. Saat 21.00 civarı sahne alacak olan Crossfire'ın yurtdışı standardındaki thrash metal bestelerini dinlemek için kesinlikle orada olun.

Yalnızca 5 YTL ile bu grupların hepsini dinleyebileceksiniz. Ayrıca bir adet de bira veriliyor biletin yanında.

Yeni vokalisti çok merak ettim. Serkan "tam bir thrash vokalisti" diyor ama Karabacak Can'ın afiş yorumundan sonra (geyik olduğunu iddia ediyor kendisi :) ) biraz tereddüt yaşıyorum.
Umarım Origam yeni vokalistiyle daha hızlı yükselecek ve bestelere geçecek.

Geri