sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

:D yazdım uyarı almışım birdaha yazayım :mrgreen:
daha dinlemek nasip olmadı bu konserinizi kaçırdım ama mutlaka bir konserinize gelicem kafaya koydum ;) bu arda grubun adı çok hoş olmuş ...

sağolun varolun, çocuğuna isim arayan da bana gelebilir :p

yorumlar için çok teşekkürler arkadaşlar. daha eksiğimiz bol :) daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. [(NOT I: mesela hayalperest) NOT II: yoksam sertsessiz ska punk grubu mu oldu :p]

yakın zamanlarda bir konser olacak gibi, mazeret kabul etmiyoruz :)

garajda repertuara yazılan şarkılar otomatikman link olarak çıkıyor, bizden kaynaklanan bir şey değil yani :) internete kayıt koymayı düşünmüyoruz zaten, belki ilerde coverlar..

gönül isterdi ki her gün elimi cebime attığımda yüzlerce dolar çıksın :D

valla bizizdeki konserden sonra böyle bir eleştiriyi çok bekledim :) o da son şarkının sonunda kullandığım wah yüzünden, bunun haricinde zaten processorımı resmen akort için kullandım, kullandığım amfinin footswitchiydi ;)

sertsessiz 6 temmuz çarşamba günü ve belki 7sinde de istanbul'da gerçekleşecek dünya mimarlar kongresi kapsamında talimhane'de yapılacak etkinliklerde sahne alacaktır.

eywallah arkadaşlar gidin dünyayı yıkın orda:) aslında size bişey sölemek istiyodum biziz konserinde bundan bi yıl fln önce grup adı düşünen biz ne olsun ne olsun derken birimiz sert dedi diğeri sessiz dedi anaa ne güzel oldu dedik sert sessiz olsun dedik sonra kaldı gitti sonra bi baktım anaa sert sessiz diye grup varmış hepimiz çok şaşırdık biz konuşurken ordamıydınız acaba:) çünkü öle kolay bulunulabilir bi isim değil neyse bi anlatiiim dedim kendinize iyi bakın başarılar. :)

sertsessiz demiş ki:
sertsessiz 6 temmuz çarşamba günü ve belki 7sinde de istanbul'da gerçekleşecek dünya mimarlar kongresi kapsamında talimhane'de yapılacak etkinliklerde sahne alacaktır.

Bunu biraz daha görünür hale getirelim.

Konser:

sertsessiz 6-7 Temmuz da İstanbul' da Dünya Mimarlar Kongresi kapsamında Talimhane' de düzenlenecek etkinliklerde sahne alacaktır.

program saatine göre çıkış saatimiz 18.30 gibi görünüyor.

maevar demiş ki:
yok sanırım biz otobüste giderken bulmuştuk ismi :) ama benim hafızama güven olmaz başka bi yerde de bulmuş olabiliriz :)

ismi ben türkçe çalışırken buldum :p şaka bir yana benim de durduk yere aklıma geldi.

10 temmuzda da bizizde sahne alacağız gibi görünmekte.

sertsessiz demiş ki:

ooooo... efenim o zaman gelsin norveçlisi,gitsin hollandalısı :D... şaka bir yana bu gençler pek bir yaman çıktılar,hadi bakalım... bu atılganlık,bu cevvallik,bu istanbullarda konsere çıkmalar,gavur mimarların aklını almalar fln.. güzel güzel...

bekenbaver demiş ki:
ooooo... efenim o zaman gelsin norveçlisi,gitsin hollandalısı :D... şaka bir yana bu gençler pek bir yaman çıktılar,hadi bakalım... bu atılganlık,bu cevvallik,bu istanbullarda konsere çıkmalar,gavur mimarların aklını almalar fln.. güzel güzel...

tutabilene aşkolsun :p

ayrıca danke danke schön :p

Site çok hoş olmuş. ;) Daha sizi canlı dinlemeye fırsatım olmadı ama bi gün izmitte konser olursa inş. gelirim :p Buradanda bişi söliyim izmittede bu potansiyel var ama ben festival fln. göremiyorum ne yazık ki en son duyduğumda yalova rock festivali vardı.Belki olmuştur o festival... Ama gençlerin gidebileceği çok az yer var ve en gidilecek yerlerdede 18 yaş sınırı oluyor.Bende size bişi söliyim YOLUNUZ AÇIK OLSUN ( eğer izmite gelirseniz 18 yaş sınırı olmayan bi yere gelin :) )

Geri