sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

gothic les paulden bahsediyosunuz di mi, yaparım yaparım :p

burak merak etme anam geliyor bir tane :)

ibanezin nesi var koç gibi.

verdiğimiz ara bitti çalışmalara devam, hayırlı olsun hepimize :p

Daha ben dönmedim tatilden, basçısız nereye çıkıyorsunuz gençler :) 4 güne oradayım..ozancım, o gothic gibson'a bir akustik tel çektikmi bide benim akor etmek için kullandığım zoom 505 II yi de taktıkmı senden daha kral metalci olmaz bu alemde kardeşim.Emin ol onunla da bir Bc Rich soundu ve ruhu yakalayacağız :p

University Night Out - Alternative Party Session Vol. 2

De Gol Caddesi 7/b Tandoğan- ANKARA
I.V Rock Cafe Bar ( 21 Ekim Cuma Saat: 19:00)

Gruplar sırasıyla:

-Sertsessiz
-Kaotik
-DEM

Giriş: 5 YTL + ilk içki & popcorn
(p.s : içerideki fiyatlar uygundur, şişe bira 2 YTL vs vs vs vs..)
herkes davetlidir..

bekliyoruz.

valla ya en sonunda.

afişi hazırlayan kişiye de en derin teşekkür dileklerimi sunuyorum, bizi (cover) grubu olarak nitelendirdiği ve SERT SESSİZ şeklinde yazdığı için. bravo.

rockiv21ekimafismini.JPG

slm...cover veya kendi yaratılarınızı indirip dinleyebilecegim bi linke ulaşamadım...yardımcı olur musunuz lutfen...
amatörlere sonsuz destek!!!

Ramazana göre fena sayılmayacak bir dinleyici kitlesi vardı bugün , çeşitli teknik aksaklıklara (özellikle davul :D ) rağmen eğlenceliydi diyebilirim... walla az zamanda çok ve büyük işler başarmış bu adamlar helal olsun her yeni gelen bestede daha bi piştiklerini gösteriyolar bize... olcak olcak bu iş aynen devam gençler, inşallah daha çok işler yaparız beraber ;)

Dün de guzel bi akşam dı ellerinize saglık :) Beste çalışalarına devam çok ii gidiosunuz. En kısa zaman da demo yu da alcam ozan saolsun. Bu arada kucuk neo nu selamı var :p

Ankara'da gelecek vaaed eden gruplardan biri olan SERTSESSIZ'i dun Kaotik'ten once dinledim,sahneye alismis gorunuyorlar.Eminim ki daha da iyi yerlere geleceklerdir. Funk a'la Turka olarak basarilar diliyoruz...

biz de funk a'la turka'ya ve dinleyip yorum yapan herkese teşekkür ediyoruz.

organizasyon sorunlara rağmen iyiydi, kaotikle birlikte sahne almak da bizim için çok büyük mutluluk oldu, uzun zamandır istediğimiz bir şeydi, umarım sercanın dediği olur. gerçi onlar çalarken dinlemeye hal kalmıyo ama :p

Gelip mixeri ayarladığın için ve o aletlerle kötünün iyisi bir sound yakalamamızı sağladığın için buradan teşekkürlerimi sunuyorum sana Okancım.
Bize yorum yapan herkese ayrıca teşekkürler..

Tarzımız Türkçe alternatif rock muzik..sanırm genel olarak boyle adlandırmak daha doğru.. Beste grubuyuz..

Geri