cort x11 x6 farkı

elemanın bitanesi ibanezi kötülemis tek agac ve tasarımı var diye birde korede üretilen ibanezler demis ibanez kimsenin haberi olmadan 3. fabrikayı koreyemi acmıs benim bildigim ibanez orjinali japondur yan sanayiside endonezyadır korede üretilen gibson'dur orjinalide U.S.A'dır... Ayrıca cort meselesine gelince sapı sunta falan değil sunta sap olsa gitarı aldıktan 3 bes gün sonra o gitar sap atar ve klavye siser.. x6 güzel gitar manyetik ve agac olarak sabit köprü değil ama tarzın dısına cıkamıyosun tek dezavantajıda odur x6 mı x11 mi derseniz tabiki x11 der herkez ama x11 lerinde sıfırı pahalı 2. eli cok ucuz nedense 2. el piyasası bitiktir.. ama yinede cort serilerinden hangisi derseniz Cort evl z6 derim baskada birsey demem...

rastansaga demiş ki:
Cort un olayı sürümden kazanması bence. Adamlar kendi gitarları+PRS,ESP, ibanez gibi bissürü marka için yaptıkları gitarlarla birlikte her yıl dünya gitar üretiminin %35 ini yapıyorlar. Bu kadar çok gitar yapan bir firmanın bana göre ağaç sıkıntısı olmaz gibi geliyor. Dediğim gibi X-2 nin de sapı maple, gövdesi basswood.

Eğer eline değişik bir saplı x-6 geçtiyse ben olsam adamları mail ile tehdit ederdim size dava açacağım diye :)

cort x6 ne kadardır ? bide cort x2 iyimi ?

Geri