Ankara buluşması

'Forum Meydanı' forumunda Havuc_Tarlasi tarafından 16 Haziran 2005 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Bugün ayın 16sı. Uzun zamandır turkrcoka girmiyom. Bir şok ankara buluşması yapabilirsek yapalım. saat 14:30'da dostun önünde olacağız. İşi gücü olmayan isteyen gelir. 15 dk bekleriz. Kısa saçlı bıyıklı iki çelimsiz adam sizi bekler. Ankara buluşmalarının boku çıkmış. İsteyene tel numarası vermek isterdim ama götüm yemedi. Görüşmek üzere.

2. dostum baska bi tarihe alalım ya. söyle toplu olalım abi

3. Ne yapılıyor bu buluşmalarda? Merak ettim...

4. Gelirsen bir gün görürsün... Artık yaz da geldiğine göre her ne kadar hiç ümitli olmasam da bir buluşma yapılır herhalde...

5. RpR

RpR

175
    0
    300
    bgn 18i tüh vaktinde görsem gelirdim
    şok ankara buluşması iyi fikir
    olaya biraz renk katar:D

6. ooo hangi başlıkları görüorum burda... akalım ankara tayfası...

u yeh!!!

7. Akalım da ben akamayacam. Elin Rusyasındayız. Size iii eğlenceler.

8. millet madem buluşmalar yeniden başladı 19 haziranda (bu pazar) bizizde metal day var hep beraber konserden önce buluşup cümbür cemahat gidelim diyorum.... gerçi 18 yaş altı sorunu yaparlar mı bilmiyorum ama yapmazlar heralde :roll:

9. 26haziran olcaktı o heralde alpcim =)

10. doğru 19 haziran össydi ya :lol: bu arada 25-26 haziran ama 26 sında ordayım ben gelenlerle görüşmek üzere..

11. ana!... buluşmlara yeniden haa!
    buluşun buluşun iyidir...
    arada yanımada uğrayın.. :)

12. Bi türlü kısmet nasip olamadı bugüne kadar buluşma. Şu dünyadan bi buluşamadan göçersem gözüm açık gider :)

13. hehehe :p

14. olsa süper olurdu bea..ank.daki rockcı ark.larımı tanımak isterm ;)

15. şahsen ben ROCKçı değilim. :)
    ben yukarda yazdım...uğrarsınız artık...
    eski tayfa zaten herşeyi ...kim nerde biliyor..
    size kolay gelsin.

16. tutamadım kendimi :) Kimmiş eski tayfa merak ettim :D

17. Hakikaten Berkay ya? Kimmiş o eski tayfa acaba?

18. eskii tayfa mı :?: valla bende merak ettim şimdi :!: ... buluşma mı oluyomuş burda :?:...nerde ne zaman :D buluşma.......NERDE.....:!: :!: :!:

19. eski tayfa ne yafs gemimi bu....

20. eup

eup

572
    0
    300
    kesinlikle hayal kırıklığına uğruycaksın.yine de dene.gercekten kötü bir ortam vardı.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş