Eski polaroid Fotoğraf Makineleri

'Forum Meydanı' forumunda JHetfield tarafından 14 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Beyler şu makineyi hediye edicem fakat şu bastığı kağıdı ya da filmi bulamadım. Nerde satılır fiyatları ne kadardır. Yardımcı olursanız sevinirim
   
 2. İstanbul'daysanız Sirkeci tarafından bazı dükkanlarda mevcut (daha 4-5 gün önce gördüm) ancak sormadım, pahalı olduğunu tahmin ediyorum. Polariod 300 değil herhalde, bunun anlık filmlerinin 10'lu paketi 80 Tl civarında dükkanlarda.
   
 3. cevaplarınız için teşekkür ederimde fotoğrafçılar satmıyor sorunca burun kıvırıyorlar.. Sirkeci'ye bakarımda o kadar pahalı olmasının sebebi nedir yahu daha ucuza bulamaz mıyım?
   
 4. Gizz'in dediği gibi online olarak sahibinden.com en uygun fiyatları vermiş. Dışarıda o fiyatlara bulabileceğinize ihtimal vermem. Ama ortada abartı bir durum yok, buradaki fiyatlar da USA/Avrupa fiyatları ile aynı sayılır.
  http://shop.the-impossible-project.com/shop/film

  Sebebi aslında belli, 1200-Spectra ve diğerleri artık üretilmiyor dolayısıyla anlık filmleri de orjinal olanlar aslında, üretimi yok yani. Polaroid elinde kalanları üretim tarihinden bu yana dondurucularda saklıyor :) Geçen sene firma classic line olarak bir üretim planlıyordu ancak sanırım asla olmayacak, olsa bile yine pahalı olacaktır.
   
 5. evet elimde polaroid 600 var 10'lugu 20 dolar olarak verilmiş ama 70 TL sahibinden'de..
   
 6. Renklisi 20 Euro. Dışarıdan ısmarla o zaman, kargoyla yine 60-70 tl civarı ödersin, 2+2=4. 10 tl gayet normal bir farktır o kadar olacak :)
   
 7. öyle yaparımda çok pahalı en iyis ben bi 10 tane hediye edip kenara çekileyim :)
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş