"Klavye-bilgisayar bağlantı sorunu''

B

balyozemaxe

Arkadaşlar bu foruma yeni üye oldum ve buradan çok faydalanacağımı söylediler.Benim bir sorunum var bana anlatırsanız sevinirim.

Klavyemi bilgisayarıma bağlıcam ama bi türlü düzgün verim alamadım.Bilgisayara bağladım ses geliyo ama bu sefer müzik programımda kayıt yapamıyorum çünkü orayı görmüyo.Ben size ekipmanlarımı söyleleyeyim siz bana neyi nereye bağlayacağımı buradan söyleyin çünkü başka türlü işin içinden çıkamıcam

Roland e-96,Hentr Compact Mixer,bilgisayar.Evet arkadaşlar bana neyi nereye bağlayacağımı söylerseniz size çok minnettar kalırım.

balyozemaxe demiş ki:
Arkadaşlar bu foruma yeni üye oldum ve buradan çok faydalanacağımı söylediler.Benim bir sorunum var bana anlatırsanız sevinirim.

Klavyemi bilgisayarıma bağlıcam ama bi türlü düzgün verim alamadım.Bilgisayara bağladım ses geliyo ama bu sefer müzik programımda kayıt yapamıyorum çünkü orayı görmüyo.Ben size ekipmanlarımı söyleleyeyim siz bana neyi nereye bağlayacağımı buradan söyleyin çünkü başka türlü işin içinden çıkamıcam

Roland e-96,Hentr Compact Mixer,bilgisayar.Evet arkadaşlar bana neyi nereye bağlayacağımı söylerseniz size çok minnettar kalırım.

klavyeyi nasıl bağladın bilgisayara
ses nasıl geliyo?
kaydı nasıl yapmaya çalışıyorsun

eğer klavyeyi kullanıpğ sequencer programında nota girişi yapmak istiyorsan klavyenin midi out bilgisayarın midi in olarak midi kablosu ile bağlaman gerek

yok öyle değil klavyenin line out tan çıkıp bilgisayarın line in'e girdiysen
ses alman normal ama bu şekilde sequencerda yazım yapamazsın
sadece klavyeden gelen sesi kaydedebilirsin
kullandığın programdan kayıt için line in seçmen lazım

eğer sequencer programında audio olarak kayıt yapacaksan o track için ses kartının line in seç ve kayıt çin aktif hale getir

Geri