Hardcase tutma kısmı kırıldı ne yapabilirim

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda Gökberk Karakavuz tarafından 16 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba arkadaşlar les paul gitarımın hardcaseindeki tutma kısmının bir ucu zamanla aşındı ve bugün elimde kaldı ve gitarı böyle taşıması oldukça zor oluyor dolayısıyla bu parçayı satın alabilirim veya başka bir türlü nasıl yapabilirim.Birde satın alabileceğim bir yer var mıdır satılır mı yani bu parça ?
   
 2. herhangi bir çantacı yapabilir diye düşünüyorum...
   
 3. ankara da askerlik yaparken ve tabi müzisyen olarak yapmiştim. üzerime zimmetli olan fender precision bass in hardcade inin kilitleri kirilmişti. bildiğiniz komutan zimmet kağidini imzalamamıştı yaptirmadan olmaz diyerek

  çanta, valiz, bavul işleri ile ilgilenen ufak esnaf dükkanlari istediğin gibi yapabilir, eskisinden de sağlam olabilir. ben de bu şekilde yaptirtmiştim.
   
 4. Teşekkür ederim çantacılara falan soruşturayım biraz
   
 5. istanbuldaysan yada bu taraflarda tanıdığın varsa mercan yokuşu diye bir yer var. aklına gelebilecek birçok fason imalathane çantacı derici vs var. ordan temin edip iç içe geçen çift taraflı alyan başlı vidalar var. onlarla monte edebilirsin. perçinde atabilirsin ama aliminyum olduğundan kırılma eğilimi gösterir.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş