Şöyle Bi Başlık Olsun Canı Sıkılan Girip Saçmalasın...

Gör bak neler çıkacak :D Taraması uzun sürüyor gerçi. Kolay gelsin... Ben sadece 1 harddiskteki jpg uzantılarına baktım 9000 civarı resim bulmuş :D
Sanada artık Allah ne verdiyse :D

Aga senin makine de bizleri mi dosyalıyor nedir yahu? Kimlere çalışıyor, kaç para maaş alıp ta senden gizliyor bu makine? İyi bir sorguya çek haydar eşliğinde senin makineyi bence :)

Bilinçaltı çok karışık.Bende dahil hepimizi fişlemiş :D
İşin garibi 3-4 format önceye ait dosyalarda çıktı.Vericem coşkulu alıcak aklını(harddiskini) :D

gilmor Ben içlerinden aradıklarımı bulamasamda silinmiş tonla resim buldu :D

O değilde biraz önce işte resimleri buldu inceleyim derken tak babam daldı içeri bilgisayarı ne güzel kullanıyorsun dedi birdaha hardiskte dosyalarıda geri getirirsem 2 olsun hayır yani onlarıda tanımıyom.Bence bize birşey anlatmak istiyor .Ben senin harddiskinim yala beni falan :yuck:

Ben vazgeçtim eski resimlerden falan.Yoksa bunun bulduğu alakam olmayan bişey üstüme kalacak.Zaten adı üstünde silinmiş resim.Maalesef güle güle diyorum tüm geçmişime ve bu recovery defterinide kapatıyorum:D

Böyle bir şanssızlık olamaz, 1 haftadır yaptığım iddaa 10 iddaa kuponundan 7'si tek maçtan yattı. İşte son 2'si... küstüm, daha da oynamam. Çok sinirlendim öyle böyle değil, lan bir gol atacaksınız altı ucu çok mu zor yani?

yLE1x.jpg

Başlık içinde yavru başlık açıyorum: Elini göster Ey Türkrock'çılar
13445

Buyrun arkadaşlar bu benim elim. Bir as oğlan kız vale ve onlu. Siz de elinizi paylaşın.

Bu da benim elim o zaman, Bir başparmak bir işaret parmağı bir orta parmak bir yüzük parmağı ve serçe parmak. Sizde elinizi paylaşın :D

el0kv.jpg

Geri