Kobra Takibi

'Forum Meydanı' forumunda _Unforgiven__ tarafından 22 Haziran 2005 tarihinde açılan konu

1. Orijinal ismi alarm fuer kobra 11 olan alman olan ve severek zilediğim aksiyon dizisi. bizde gosterilmeye baslandiginda, "aaaaa, burada türk oynuyo" tepkileriyle semih rolundeki erdogan atalay ilgi odagı olmustur ama almanya'da esas ilgiyi toplayan ise tom rolundeki rene steinke'dir. kendisinin bir iki arastırmada almanya'nin en seksi erkekleri arasında üst sıralarda cıktıgı söylenir vede normaldir 8O .
    Bana göre dizinin aksiyon sahneleri çok basarılı.Bizde ise aksiyon dizisi cekmeye calısıp,/(kurşun askeri hatırlıyorumda :D :D :D türlü şekillere giren çokturda :D

Bilmiyorum güzel bi dizi sizi bilemem.....

2. mercedes li bölüm vardı ya içinde bebek var hız tuzağı gibi
    araba otobanda ilerliyo frenler tutmuyo fln :)
    süperdi o bölüm bu arada arabayı süren kadının ismini arıyorum bilen varsa yazsın lütfen :p

3. o bölüm yanlış hatırlamıyorsam 1995 yapımı bir amerikan filminden alımmaydı.Çünkü konu tam anlamıyla aynıydı.

kadın bir şöför ve onun yiğeni tamirhanede arabasına aldığı adam ve de yolda çarpıpda hastaneye götürmek için aldığı eleman tam olarak aynı konu herneyse

güzel dizidir artık 12'den sonra çıkıyor vede ben de kaçırmadan izlerim tom rolündeki adamı değiştirdiler ama bence eski tom daha iyidi

4. film adı hız tuzağı

sandra bullcok ve keanu reeves oynuyodu

5. ''Aa kobra, dur su içeyim!'' :D

Devam edin, bir şey demedim :)

6. Emrah işte :D

7. alcadras hız tuzağı arabada değil otobüste geçiyordu ve de ben o filmde bir bebek hatırlamıyorum

8. tamam ona bişey demiyorum ki zaten
    hız tuzağında otobüs vardı
    kobra takibinde ki ise bir mersedesti ve mersedesin içinde bebek vardı :D

9. peki bir şey soraca

alcadras hız tuzağı ne alaka

10. ya ona benziyor işte
    allah allah :D

11. :p p benziyo da cok farklı mesela hız tuzagında bebek yok :)

12. bir bebektir gidiyo

hız tuzağı bomba yüzünden otobüs durmuyo kobra takibinde isteselerde durmuyo

13. yanlış hatırlamıyosam ilk bölümüydü otobanda zincirleme kaza sahanesi vardı onlarca araba heba oluyodu!

14. ya herifker dizi yapacaz diye bir bölümde 100-150 milyon ytl'lik araba parçaiıyolar hiç acımadan

ne olursa bmw mercedes porsche valla içim gidiyo bee

15. zenginin parası süğürdün çenesi!adam ondan kar etmese o kadar arabayı heba etmez!bi nevi arz talep meselesi

16. orası doğruda yani ilk bölümden adamlar milyarlık aarabalar parçalıyolar

yani baya bir risk alıyolar

17. gercekten hos bir aksiyon dizisiysi... her bölümünde kesin bi porsche yada mercedes parcaliyolardi....

18. saçmalıktan öteye geçemeyen bir dizi

19. ya ben diziyi seviodum ama hep kendini tekrarlıodu . yani sonunda son saniyede herşey tam tersine dönüo fln ilginç olmaktan çıkıyodu bi noktadan soraa.. ama yine de geç fln demeden eski tomlu bölümleri hep izledim. hatta rtlde anlamdan bile izlemişliim vardır..

20. dizi fena sayılmazda o parçalanan arabalara diziyi her izlediğimde ağlıyasım gelirdi :))yazıktır bee !!

Bu Sayfayı Paylaş