TurkRock.com Halı Saha Maçı/Turnuvası

'Forum Meydanı' forumunda Purgatory tarafından 23 Haziran 2005 tarihinde açılan konu

1. Aslında turnuva olayı biraz zor olabilir belki; ama Aldeberan ile konuşurken belli aralıklarla toplanıp maç yapma fikri geldi aklımıza. Kim, ne der bu konuda ahali? Şimdi tabii ki şu durumu da göz önünde bulundurmak gerekir ki; (İstanbul için konuşuyorum) şehrin büyüklüğü açısından insanları memnun etmek zor olacaktır yer seçimi konusunda. Ayrıca diğer şehirler için düzenlenecek organizasyonlar olursa da burada konuşulabilir, fikir alışverişinde bulunulabilir.

Şimdi bana deseler ki Bahçelievler, gitmek zor olur yani. E orada oturanlar için de burası (Göztepe) aynı durumda. Misal veriyorum; o yüzden eğer yapılırsa şehir merkezine yakın yapılmalı. Yada Dünya Kupasında uygulanmış olan sistem gibi bir Avrupa'da bir Anadolu'da yapabiliriz. Fikirler varsa bekliyorum. Futbolla ilgili bu kadar başlığın ve ihtirasın olduğu bir siteden şöyle adam gibi bir takım çıkar herhalde? :)

Ayrıca sevgili forum yöneticilerine de söylemek isterim ki; uzun bir düşünme süreci sonucunda, buluşmalar başlığına pek bakmayan ancak böyle bir maça gelme potansiyeli yüksek olan insanları da içerdiğinden başlığı Spor kısmına açtım. Şöyle gölge misali Buluşmalar kısmına taşınsa da burada da gözükse diyesim geliyor içimden...

Saygılar efendim... :)

2. Ben varım...

Avrupa-Asya karması yapalım rekabet olur :D

3. Bir kaç sene önce olsa balıklama atlayacağım bu teklife bugün ancak "olabilir" cevabı vermek durumundayım. Önümde bazı engeller var, bunlardan biri son bir yıldır pek top oynamamış olmam, diğeri ise artık gözle görülür seviyeye ulaşmış bir göbek :) Gene de olmaz diye bir şey yok :)

4. Purgatory arkadaşım bende göztepe tarafındayım.Eğer buralara yakın bir yerde maç düzenlerseniz heber ver yüzde yüz gelirim

5. Ulan Kenan dövecem seni, kıyamam ama dövecem yani :) Göbek desen nasıl bir sorun olacak, 150 kilosun sanki yahu. Mankenler gelip izlemeyecek ya kardeşim. Asıl göbeği olanlar yapıyor bu işi erisin diye :) Ayrıca abartıyor (ele veriyorum) hiçte fazlaca bir göbek yok adamda :) 1 senedir top oynamamak hepimizin derdi; daha sık oynayalım diye bu işi ayarlayalım diyorum. İki bahanenide çürüttüğüme göre olası bir maçta seni de yazıyorum; gelmeyeni Dio çarpsın lan :)

6. maddi destekle gelebilirim ancak ama rock'n'coke öncesi olursa bişiler kaçırmam...defansif orta sahanız hazır :p

7. Seyircinizde hazır.. Hep futbol oynamak istedim ama olmadı işte. Hala da istiyorum aslında ama bu yaştan sonra bi b.k öğrenemem.

8. Oynayalım lan çok güzel olur. Eritelim şu göbeği valla. Atak oynuyor mu, oynuyorsa ben onun takımında olurum. Biraz form tuttum mu orta manyağı yaparım adamı, boyu da uzun :)

9. İyi bak CM gibi oldu burası. Defensive Midfielder Center ve Striker Center'ımız hazır :D rainbow'uda rüzgarın oğlu Garrincha yaparız evvelallah :) Ama daha gerçekçi bakarsak, millet tatillere gidip beni buralarda yalnız bırakacağı için dönüşlere göre ayarlamak lazım gelecek gibi gözüküyor.

Atak'ı her türlü oynatırım ben merak etmeyin; zaten Cihan'da Seçil'in gelmesine bakar... :D

10. Ankara ayagı yok mu bu işin????

11. Yeterince organize olursak Angara-İstanbul karmaları arasında maç düzenleriz :)

12. Ne zaman oynuyoruz :) Ben ön libero oynarım, çok gol yersek kalecide olurum ama karşı tarafa da bağlı bu(Hızlı vurularsa kaleye geçmem). Geçen sefer maç yaparken yine "gol yeme kralı" olan kalecinin yerine geçip öküz bir arkadaşın vurduğu öküzce şut sonucu parmağı sakatlamıştım. Sonra gitar çalamadım onca zaman, tabi evlat acısı.

13. En gobeklisinden DCnizde hazırıdır unutmayın :D zamanında buldozer derlerdi bize :) seyite attırdıgım taklalarda cabası..birde soyle bi bokluk var ama..en cabugundan kramp girebiliyor ayagıma..arada kaleyede gecebilrim ayrıyetten :D ben sabahları kosmaya baslıyım biraz..kramp olayını cozmek icin ..mac olurda cagırmayanı doverim ona gore..alayınıza salto attırıcam :D

14. Abi senkaleye geçsen daha hayırlı olur:)
    Bu arada maç ne alemde,üzerinden vakit geçmesinde milletin gazı sönmesin,yalan olmasın.

15. şurdan 12 - 14 kişi toplayamazsak yazık olur

16. Yani varya Robinho dan tek eksiğim kondisyondu. Komando olalı artık oda ortadan kalktı :) .Ortasahadan top dağıtacak,seri çalımlar atacak, gol kaçırmayan yırtıcı bir adam arıyosanız 73 gün sonra oynarım ben :)
    Özelliklerimi yazıyım
    Fatih YILDIZ AMC-FC (24 age) TURKEY (0 Caps) 1.67 Heigh 70 kg
    Marking- 5
    Tackling-12
    Heading- 9
    Jumping- 8
    Dribling - 13
    Crossing- 13
    Acceleration - 18
    Work Rate - 12
    Teamwork - 18
    Long Shoot - 17
    Passing - 20
    Thecnic - 19
    Flair - 18
    Creativity - 16
    Agility - 5
    Aggression - 14
    Bravery - 15
    Goalkeaping - 1
    Set Pieces - 17
    Out of Ball - 18
    :)

17. Sen adamı oldurursun fatih :)

Ali özdemir SW/DC age 22 1,70 Heigh 72 Kg

Tutup yere çalma: 19
    Çatal dalma: 19
    Taban girme: 19
    Arkadan tekme: 19
    Dirsek atma: 19
    Bilege dogrudan dalış: 19

Benden bu kadar :D

18. Dripling: 19
    Sut: 18(yane öldürücü)
    Sağ ayak: 19
    Sol ayak: 2
    Korner Kick: 14
    Çift dalma: 6
    Taban girme: 3
    Arkadan tekme: 10
    Dirsek atma: 19
    Free kick: 15
    Çekme: 9
    Kafa: 15

:D buda benim

19. Ben onu bunu bilmem kardeşim... Yere sağlam basan, kaleye arkası dönük oynayabilen, adam eksilten, hava toplarında etkili, pres yapıp rakibi bunaltan ve bloklar arası kombinasyonda tıkanan boruları açacak çağdaş forvet tipi isterim; aksi takdirde alayınızı harcarım.

Sonra hakkınızda Hayri Hiçler'in ''Toshack, yavşak!''ı gibi köşe yazısı yazarım allahıma :D

20. arkadaşlar bende katılmak istiyorum ama anadolu yakasında olursa gelebilirim yer belli olrsa ona göre gelecem. bu arada kaleci sıkıntısı her zamanki gibi olur herhalde. kimse kaleye geçmek istemez gibime geliyor:)

Bu Sayfayı Paylaş