Jackass

Re: Jackass dediğin şeyi sen kimden öğrendin bakim..!

PiZZicaTo demiş ki:
forum şimdi kaydoldum.Bu da ilk mesajım şu alp olayı ilgimi çekti.Birisi demiştki alp özentiymiş...jackass kültürünün öncüsü sen omadığına göre sende birinden ezenmiş olman gerek.Yoksa senin jackass anlayışın kendine haş kişiliğini senden daha iyi olduğu için özenti diyip geçiştirmekmi? Alp i tanırım çocukluğundan beri jackass ismi konulmadan bu kültürle büyümüş birisi.Ekranda yansıttığı şey programa materyal olsun diye yaratılmış bişe de değil onun ta kendisi. Ağzı olan konuşuyo diyolarya harbi doğru.Canım çilekli dondurma istedi. byes... :D
ağzı olanın konuştuğu doğru baksana sen bile mesaj yazmışsın! :pandik mayday tam anlamıyla jackass in ucuz ve adi bir kopyasıydı! :twisted:

ya bence bu adamlar bunu normal şartlarda yapamazlar.Yani programa başlamadan önce elemanlar hap vb. şeyler alıyolar heralde.Bi insan bu kadar acıya dayanamaz kesin bişi var bu işte.

bu ara Dirty Sanchez bir numero.

Mikado demiş ki:
ya bence bu adamlar bunu normal şartlarda yapamazlar.Yani programa başlamadan önce elemanlar hap vb. şeyler alıyolar heralde.Bi insan bu kadar acıya dayanamaz kesin bişi var bu işte.

bu ara Dirty Sanchez bir numero.
belki uyuşturucu falan alıyolar ama jackass yokkende herkeste biraz manyaklık vardır:)

jackass'in yoklugunu hissediyoruz :) viva la bam ve wild boyz jackass zevkini vermiyor. jackass the movie yi izlemeyenler varsa izlesin. ben netten bikaç jackass bölümünü indirdim. umutulmaz ya.

geçen gün movie max izledim.. adam bi yerlerine oyuncak araba soktu sonra doktora gidip röntgen çektirdi.. doktor bakıyo alla alla sana araba kaçmış evladım diyo :) :) :) şaka bittikten sonra da adam tuvalete girip arabayı çıkarıyo.. süperdi ya.. adamlar psikopat :) :)

abi adamlar uçmuş yahu geçen dvd sini buldum hemen aldım elemanla izledik steve o kafasını deniz anası dolu bi kovaya sokuyo deniz anası sokunca bütün yüzü uyuşuyo sonra uyuşukluk geçsin diye suratına bi şişe sidik döküyo ya varmı böyle bişey yani kafayı yemiş abi adamlar

poisonous__girl demiş ki:
geçen gün movie max izledim.. adam bi yerlerine oyuncak araba soktu sonra doktora gidip röntgen çektirdi.. doktor bakıyo alla alla sana araba kaçmış evladım diyo :) :) :) şaka bittikten sonra da adam tuvalete girip arabayı çıkarıyo.. süperdi ya.. adamlar psikopat :) :)

Şaka maka adam anüsüne soktu arabayı... Sonra bir de yanındakilere "benim erkek olduğumu söyleyin" demez mi, kahkaha komasına girdim... 8O :) Bir de Bam Margera "k.çında araba varken koşabilirmisin" diyor ya, resmen koptum... :) Abi adama acıdım yaa... Şimdiye kadar ki en zor şeyi o adam yaptı... İçlerinde en iyi o bence... :twisted:

Place4MyHead demiş ki:
poisonous__girl demiş ki:

Şaka maka adam anüsüne soktu arabayı... Sonra bir de yanındakilere "benim erkek olduğumu söyleyin" demez mi, kahkaha komasına girdim... 8O :) Bir de Bam Margera "k.çında araba varken koşabilirmisin" diyor ya, resmen koptum... :) Abi adama acıdım yaa... Şimdiye kadar ki en zor şeyi o adam yaptı... İçlerinde en iyi o bence... :twisted:

yok yahu başka bir bölüm de gene steve o havai fişeğe ip bağlıyo fişeği anüsüne sokup ipide penisine bağlayıp ateşliyodu. Orada öldüm yani...

ya mtv hep aynı jackass bolümlerini gosterio ama eski bolümler kesinlikle super wildboyz da da acaip yaratıcı şeyler var steve-o manyagın allahı.ozellikle zebrayla french kiss ve akrepe kıçını sokturması.artık dirty sanchez e pek rastlayamıorum bittimi bilgisi olan varmı ??

dirty sanchez direk vahşet adamlar bazen sapıtıyodu.onları ilk buz dolu kovaya yumruk atarken goruştum acıkçası onları izlerken eglenmıyorum ama jackass başka..sanırım dun yeni bolumunu gosterdiler.steve-o kafasına cam fanus geçirmiş.ve fanusun içine yuzlerce böcek atıyolardı ve adam hala guluyodu...

gzdejen demiş ki:
dirty sanchez direk vahşet adamlar bazen sapıtıyodu.onları ilk buz dolu kovaya yumruk atarken goruştum acıkçası onları izlerken eglenmıyorum ama jackass başka..sanırım dun yeni bolumunu gosterdiler.steve-o kafasına cam fanus geçirmiş.ve fanusun içine yuzlerce böcek atıyolardı ve adam hala guluyodu...

Evet yaa güzel de, eski bölümler onlar, Brad Pitt'i kaçırmaları falan... Yeni hiç birşey yok...

steve-o varya bu adam manyak ya,hap felan alıyolar felan diyo bazıları,bence steve adamın kanı bozuk delinin teki oadam hap felan almıyo bi...en son izlediğim bi tane fil steve in üzerine sıcıyodu ya. offf gülmekten öldüm yaaaa :D :D :D

ya maydayin eğlenceli ve özgün olduğunu kim söylerse bi güzel gülerim.....
ya kendileri bile eğlenmiyolardı daha ne?yok ötesi...
ama jackass öylemiydi;ah be yeniden çekmeye başlasalar keşke...hele o party boy öldürüyodu beni..o eşofmanı ;)

place4myhead mayday number1da saçma sapan bi vj in yaptıgı jackass ın kotu bir kopyası.bir halt yaptıkları yok sadece kendilerini yere atıp gulmekten yarılıyorlar.
ama steve-o veee johnny ahh!!!

küreselleşmenin ulaştığı son nokta;
jackass!
evet sevgili gençlik;
boşişlerle uğraşmayın!
siz de onlar gibi 'gergedanın bilmemneresine parmağınızı sokun,osurup kıçınızdan alev çıkarın,
kendinizi kesip yaralayın,sağa sola çok afedersiniz dışkınızı yapın sonra da ulan biz ne cool ve manyağız diye yerlerde kıvrana kıvrana gülün!
madem gençlik isyankar,o zaman kahramanları da böyle olsun!
ozon delinmiş,ormanlar yakılmış,çevre kirlenmiş kime ne?
bakın bakın jackass de eleman bilmemneresine oyuncak araba sokuyor,
hahaha!
...peh!

bak emin ol en az senin kadar ilgileniyorum ben dünyada bu ülkede olanlarla....

evet ben onları izlemekten keyif alıyorum...ne yani evde otururken aa bunları izlememeliyim dünyada aç insanlar var demek acaip olur bence....bu tarz prog.ları izlememekle dünya için bişey yaptığınımı sanıyosun sen?yazık o zaman....
çevrende olan olaylara haksızlıklara tepki vermek bunlara bi dur demek istiyosan doğru düzgün benim ve benim gibiler gibi sesini duyurmaya çalışmalısın...öyle jackass izlememekle ormanları yada kimseyi kurtaramazsın.......çok pasif bi tepki seninki...

asıl boş iş böyle bi yazıyı gelip üşenmeden buraya yazmandı bence........

Geri